Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLUE TWILIGHT - Premiera [ 21.01.2022 ]
#11
(30-01-2022, 01:54 PM)p3t3n3t napisał(a): Wiesz co, ogarnij co z ludźmi którzy zrobili to co ja !!! ma być wyraźne na WINDOWS nie testowałem, nie ucz mnie tutaj z całym szacunkiem. Mam 52 lata jestem informatykiem starej daty ale jednak, pisz co maja zrobić Ci którzy Ci zaufali i kliknęli. Ja zrobiłem na 2 laptopach ale że moje, ogarnąłem sąsiada efekt ten sam. Podpowiem Windows 64 skóra poprzednia Aen NOX nie działa nie obrażaj się Windows jest dziwny zawsze uważaj !!!!

A chciałem pomóc....
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Do obu panów - moderator patrzy - proszę stonować swoje wypowiedzi.

Podziękowali: heppen_, p3t3n3t
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
Już naprawiłem Smile
Odpowiedz
#14
a czym się różni Globalna ściana widgetów od Movies Hub?? Wyłączyłem ścianę widgetów, ustawiłęm Movies Hub i nic nie ma

Edit: dobra, już wiem co i jak

Podziękowali: heppen_
Odpowiedz
#15
I czym się różni?
Odpowiedz
#16
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
a dlaczego Movies Huba nie ma na coreelecu?? Na windowsowym kodi jest a na coreelecu brak
Odpowiedz
#18
(31-01-2022, 09:40 AM)lolekanabolek napisał(a): a dlaczego Movies Huba nie ma na coreelecu?? Na windowsowym kodi jest a na coreelecu brak

To znaczy? Powinno być niezależnie od platformy. Pamiętaj, że do Huba musisz dodać odnośnik do menu głównego.
Ustawienia skórki > Dostosuj menu główne i banery > klikasz plusik > Wybierz pozycję > Stadardowe > Movies Hub.
Odpowiedz
#19
na coreelecu tak wygląda menu iustawień skórki - brak Huba[Obrazek: BSpUUxsl.jpg]

[Obrazek: 4au3yHAl.jpg]
Odpowiedz
#20
(31-01-2022, 10:48 AM)lolekanabolek napisał(a): na coreelecu tak wygląda menu iustawień skórki - brak Huba[Obrazek: BSpUUxsl.jpg]

[Obrazek: 4au3yHAl.jpg]

Jaka wersja skórki?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości