Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi TV Stick 4K
#41
Viaplay działa komuś na tym sticku? Chodzi mi o transmisje live. Czy też macie komunikat że coś poszło nie tak za każdym razem i spróbuj ponownie?

Swoją drogą na Fire Sticku 4K Max też bitrate i framerate wariuje.
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Witam mam ciągły komunikat o braku miejsca w pamięci czy istnieje jakiś sposób na zwiększenie pamięci tego stika żeby można było zainstalować więcej aplikacji.
Odpowiedz
#43
(20-02-2023, 01:12 PM)slawekserb napisał(a): braku miejsca w pamięci czy istnieje jakiś sposób

Wyczyścić pamięć podręczną aplikacji/odinstalować nieużywane aplikacje.
Odpowiedz
#44
To robię regularnie ale nie starcza mam zainstalowanych około 10 aplikacji z których regularnie korzystam jak np dodam kolejną zaraz mam komunikat o braku pamięci.
Odpowiedz
#45
(20-02-2023, 03:02 PM)slawekserb napisał(a): mam zainstalowanych około 10 aplikacji
komunikat o braku pamięci.

Nie wiem co Ty "robisz" z tą pamięcią, u mnie dwadzieścia osiem aplikacji i miejsca jeszcze "od metra" [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: EONRlS5.jpg]
Odpowiedz
#46
U mnie niestety ponad 5G zajęte i tylko 800 wolnego miejsca a masz kodi zainstalowane bo widzę że ono zajmuje około 600 mb
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
(20-02-2023, 04:54 PM)slawekserb napisał(a): masz kodi zainstalowane


[Obrazek: AgcVfdn.jpg]


Kabelek OTG plus na przykład pendrive...sformatowany z poziomu urządzenia jako pamięć wewnętrzna, być może sprawdzi się "udając" rozszerzenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości