Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brak epg - pixel4k
#1
Witam, 
ostatnio trafiłem na listę od dostawcy pixel4k.

Problem polega na tym, że wszystkie nazwy zaczynają się od |PL| ...
Niestety w epg tego typu nazwy nie są uwzględnione. Mogę to jakoś poprawić?

W załączniku pełna lista nazw.


Załączone pliki
nazwy.txt
Rodzaj pliku: .txt
Ilośc pobrań: 53
Rozmiar: 20.71 KB
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Tak, edytuj listę za pomocą notepad+ na przykład, i usuń |PL| z nazw
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(24-01-2022, 07:00 AM)Tomek napisał(a): Tak, edytuj listę za pomocą notepad+ na przykład, i usuń |PL| z nazw
ok, tylko o ile pamiętam te listy są dynamiczne - i pobierają się z serwera. Wydaje mi się, że jednorazowa edycja tej listy nie rozwiąże problemu. Chyba, że się mylę i one się nie zmieniają.
Odpowiedz
#4
Taka niestety przypadłość list z ali - pozostaje ręczne przypisanie EPG dla każdego kanału.
Odpowiedz
#5
Lub w TiviMate Premium w edytorze nazw kanałów usunąć prefiksy/sufiksy.
Odpowiedz
#6
Jeśli jest taki format listy:
EXTINF:-1 tvg-id="" tvg-name="|PL| POLONIA 1" tvg-logo="" group-title="PL| POLOGNE",|PL| POLONIA 1
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.:******************************8

to w TiviMate usuwam |PL| i PL| i epg zadziała od strzała?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
(24-01-2022, 11:32 AM)gallanonim napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.:******************************8

to w TiviMate usuwam |PL| i PL| i epg zadziała od strzała?
nie działa - usunąłem prefiksy i to nic nie daje ... niestety SadDlatego pytam, bo zdaje mi się że tak robiłem w TiviMate i nie działało - dlatego przypisywałem ręcznie

Kolego @Łonogrzmot da się tak zrobić w TiviMate z automatu czy pozostaje ręcznie to zrobić, bo próbuję i niestety nie umiem

dziwne jest to, ze dla kanału Studiomed EPG jest - wpis jest taki
#EXTINF:-1 tvg-id="" tvg-name="|PL| STUDIOMED TV HD" tvg-logo="" group-title="PL| POLOGNE",|PL| STUDIOMED TV HD By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.:..............................................

i EPG działa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości