Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odtwarzacz video z serwera ftp
#1
Witam zna ktoś fajny odtwarzacz video ale żeby odtwarzał z serwera ftp ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ja znam, Kodi Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Wiem że można na kodi . Ale szukam bardziej żeby fajnie wyświetlało dany plik lub okładkę do filmu . Wiem że mam duże wymagania Smile ale ułatwienie to by było dla domowników hehe

Bo chyba nie ma żadnej takiej wtyczki na kodi
Odpowiedz
#4
Dodaj lokalizację z filmami jako źródło, ustaw scraper, przeszukaj na nowo bibliotekę i będzie działać
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Wszystko fajnie . Tylko w kodi mam problem ze nie mogę przewijać filmów z serwera ftp . Na innych aplikacjach działa normalnie .można jakoś to ustawić aby można było przewijać ?
Odpowiedz
#6
(07-02-2022, 09:58 PM)krychap napisał(a): Wszystko fajnie . Tylko w kodi mam problem ze nie mogę przewijać filmów z serwera ftp . Na innych aplikacjach działa normalnie .można jakoś to ustawić aby można było przewijać ?


Można przewijać w Kodi. Ustawia się skoki od bodaj 1 sek poprzez 3/5/10/30/60…. Kilkukrotne naciśnięcie strzałki powoduje większe skoki. Nie pamietam w tej chwili gdzie się to ustawia ale ew po pracy zerknę.
Dla mnie Kodi to najbardziej przyjazna apka do filmów
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(07-02-2022, 09:58 PM)krychap napisał(a): Wszystko fajnie . Tylko w kodi mam problem ze nie mogę przewijać filmów z serwera ftp . Na innych aplikacjach działa normalnie .można jakoś to ustawić aby można było przewijać ?

Na jakich aplikacjach działa? Niech mnie ktoś poprawi, ale z ftp nie będziesz miał przewijania.
Odpowiedz
#8
VLC działa aż miło .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości