Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Box do filmów i gierek
#11
(08-02-2022, 07:22 PM)shados napisał(a): Tak więc jeśli nie zależy Ci na netflixie itp, a chcesz fajnego boxa, na którym bez problemu zainstalujesz np. Slimboxa i wygodnie będziesz oglądał iptv czy filmy z dysku, albo coreelec i kodi, i do tego stare gierki, to bierz śmiało x96. Jeśli zaś wolisz iść w kierunku bardziej bezstresowego oglądania iptv czy tv, do tego bezproblemowy streaming, to weź coś certyfikowanego, np tego boxa od C+.

Ja chcę wszystko! Big Grin
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(09-02-2022, 05:55 AM)johnglon napisał(a):
(08-02-2022, 07:22 PM)shados napisał(a): Tak więc jeśli nie zależy Ci na netflixie itp, a chcesz fajnego boxa, na którym bez problemu zainstalujesz np. Slimboxa i wygodnie będziesz oglądał iptv czy filmy z dysku, albo coreelec i kodi, i do tego stare gierki, to bierz śmiało x96. Jeśli zaś wolisz iść w kierunku bardziej bezstresowego oglądania iptv czy tv, do tego bezproblemowy streaming, to weź coś certyfikowanego, np tego boxa od C+.

Ja chcę wszystko! Big Grin
No to bierz Canal+ Boxa - za tą cenę (ok 200 zł) trudno znaleźć coś certyfikowanego dla netflixa. Pamiętaj tylko, że nie ma tam miejsca na karty microsd i jest tylko jeden port USB (pisze o tym pod kątem retro grania - nie jest to przeszkoda, ale na pewno utrudnienie). Można poszukać i kupić coś używanego (albo nowego choć bez gwarancji (w sumie to jak kupowanie w Chinach)) ale w podobny budżecie nic mocniejszego się nie znajdzie. Generalnie z C+ Box kupujesz mniejszą moc w porównaniu do tych niecertyfikowanych (słabszy proc, mniej pamięci) ale święty spokój w codziennym użytkowaniu.
Odpowiedz
#13
(08-02-2022, 09:23 AM)Tomek napisał(a): Coreelec da się odpalić z pendrive na nim, więc teoretycznie emuelec/batocera też powinny ruszyć... Ale nie dam ci gwarancji.
Na discordzie "batocerowym" napisali mi, że nie pójdzie na Canal+ boxie. Można próbować, może się uda, ale raczej nie...

Więc jeszcze jedno pytanie: biorę X96, zostawiam defaultowego Androida, jaką jakość wyciągnę w HBOGO, Netfixach, Youtubach? Czy coś pod tym względem poprawi mi zmiana systemu?
Odpowiedz
#14
Mogę wieczorem sprawdzić i wydaje mi się, że jak CE i LE działa to i Batocer powinien.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
(09-02-2022, 12:31 PM)mjw napisał(a): Mogę wieczorem sprawdzić i wydaje mi się, że jak CE i LE działa to i Batocer powinien.

Byłbym super wdzięczny !
Odpowiedz
#16
I jak i jak i jak?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Batocer nie ma wersji na ten procesor co jest w c+ boxie
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#18
(09-02-2022, 11:58 AM)johnglon napisał(a): Więc jeszcze jedno pytanie: biorę X96, zostawiam defaultowego Androida, jaką jakość wyciągnę w HBOGO, Netfixach, Youtubach? Czy coś pod tym względem poprawi mi zmiana systemu?
Odpowiedz
#19
(13-02-2022, 07:06 PM)johnglon napisał(a):
(09-02-2022, 11:58 AM)johnglon napisał(a): Więc jeszcze jedno pytanie: biorę X96, zostawiam defaultowego Androida, jaką jakość wyciągnę w HBOGO, Netfixach, Youtubach? Czy coś pod tym względem poprawi mi zmiana systemu?
Zamiast netflixa Amazona itp weź real debrida. Opis co i jak znajdziesz na tym forum  a wszystkie filmy i seriale masz w jakości od 1080p do 4k i nie musisz się martwić o certyfikaty itp
Odpowiedz
#20
(13-02-2022, 07:06 PM)johnglon napisał(a):
(09-02-2022, 11:58 AM)johnglon napisał(a): Więc jeszcze jedno pytanie: biorę X96, zostawiam defaultowego Androida, jaką jakość wyciągnę w HBOGO, Netfixach, Youtubach? Czy coś pod tym względem poprawi mi zmiana systemu?
Defaultowego androida zastąp slimboxem - dużo więcej opcji i naprawdę działa świetnie. Na jakość to nie wpłynie, ale netflixa w hd powinno wyciągnąć (choć to może złudzenie, ale wygląda nieźle, w przeciwieństwie do prime video, gdzie jakość to chyba 360p). W YT pominno być fhd.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości