Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zainstalować ???
#11
Netflix - ustawienia - eksperckie i tam masz ustawienie ogranicz jakość do:
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
To jeszcze sprawdź jaką masz wersję Widevine - zrobisz to we wtyczce "Imput stream helper"

jeśli jest to wersja 4.10.2391.0 to musisz ją usunąć i zainstalować starszą bo ta 4.10.2391 nie działa poprawnie

1. Najpierw usuń Widevine w imput stream helper
2. Dezaktywuj  imput stream helper w opcjach tej wtyczki aby nie proponowała updatu do nowszego Widevine
3. zainstaluj Widevine w wersji 4.10.2252.0 lub 4.10.2252.5 (te działają poprawnie)

tu masz instrukcję:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

4. Teraz sprawdz jak działa Netflix Smile
Odpowiedz
#13
(09-02-2022, 02:17 PM)Tomek napisał(a): Netflix - ustawienia - eksperckie i tam masz ustawienie ogranicz jakość do:
Ok, ustawiłem i dopiero na 576p idzie do przeżycia lecz dźwięk się rozjeżdża. Byłem przekonany, że będzie szło normalnie   Confused
Rozumiem, że w tej sytuacji to ostateczność ? Zamierzałem dodać funkcję Ambilight, lecz w tej sytuacji to bezcelowe.
Zmyliła mnie poprawność działania oryginalnej aplikacji Android na tym urządzeniu, tu działa dość dobrze a na CoreELEC  dosyć kulawo. Dziękuję w każdym razie kolegom za pomoc i poświęcony czas.

Pozdrawiam,
Marcin
Odpowiedz
#14
(09-02-2022, 02:44 PM)prompol napisał(a):
(09-02-2022, 02:17 PM)Tomek napisał(a): Netflix - ustawienia - eksperckie i tam masz ustawienie ogranicz jakość do:
Ok, ustawiłem i dopiero na 576p idzie do przeżycia lecz dźwięk się rozjeżdża. Byłem przekonany, że będzie szło normalnie   Confused
Rozumiem, że w tej sytuacji to ostateczność ? Zamierzałem dodać funkcję Ambilight, lecz w tej sytuacji to bezcelowe.
Zmyliła mnie poprawność działania oryginalnej aplikacji Android na tym urządzeniu, tu działa dość dobrze a na CoreELEC  dosyć kulawo. Dziękuję w każdym razie kolegom za pomoc i poświęcony czas.

Pozdrawiam,
Marcin
Sprawdziłeś wersję Widevine - to co ci napisałem post wyżej?
Odpowiedz
#15
(09-02-2022, 02:44 PM)prompol napisał(a):
(09-02-2022, 02:17 PM)Tomek napisał(a): Netflix - ustawienia - eksperckie i tam masz ustawienie ogranicz jakość do:
Ok, ustawiłem i dopiero na 576p idzie do przeżycia lecz dźwięk się rozjeżdża. Byłem przekonany, że będzie szło normalnie   Confused
Rozumiem, że w tej sytuacji to ostateczność ? Zamierzałem dodać funkcję Ambilight, lecz w tej sytuacji to bezcelowe.
Zmyliła mnie poprawność działania oryginalnej aplikacji Android na tym urządzeniu, tu działa dość dobrze a na CoreELEC  dosyć kulawo. Dziękuję w każdym razie kolegom za pomoc i poświęcony czas.

Pozdrawiam,
Marcin
Bo się przegrzewa. Jak poprawisz chłodzenie będzie ok. Bez problemu na tym boxie ciągłem 720p na Netflix bez najmniejszych zwiech, z dźwiękiem 5.1 i ambilight
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
(09-02-2022, 07:59 PM)Tomek napisał(a):
(09-02-2022, 02:44 PM)prompol napisał(a):
(09-02-2022, 02:17 PM)Tomek napisał(a): Netflix - ustawienia - eksperckie i tam masz ustawienie ogranicz jakość do:
Ok, ustawiłem i dopiero na 576p idzie do przeżycia lecz dźwięk się rozjeżdża. Byłem przekonany, że będzie szło normalnie   Confused
Rozumiem, że w tej sytuacji to ostateczność ? Zamierzałem dodać funkcję Ambilight, lecz w tej sytuacji to bezcelowe.
Zmyliła mnie poprawność działania oryginalnej aplikacji Android na tym urządzeniu, tu działa dość dobrze a na CoreELEC  dosyć kulawo. Dziękuję w każdym razie kolegom za pomoc i poświęcony czas.

Pozdrawiam,
Marcin
Bo się przegrzewa. Jak poprawisz chłodzenie będzie ok. Bez problemu na tym boxie ciągłem 720p na Netflix bez najmniejszych zwiech, z dźwiękiem 5.1 i ambilight
Ok, wczoraj już sobie odpuściłem, dziś jadę odpocząć na narty. Po weekendzie ponownie wrócę do tematu. Dam znać o rezultatach.
Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego i spokojnego weekendu,
Marcin Wink
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości