Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 18 a HBO GO
#1
Mam problem z oglądaniem HBO GO, mianowicie super pizdzielce z SAMSUNGA usuneli mi aplikacje z telewizora i teraz jestem w kropce.
Mam juz swoje lata na karku rok temu kupiłem dekoder zeegma i działa w enigmie mam programy wszystko jest OK  tylko teraz mam problem jak ogladac hbo go i znalazłem takie cos jak kodi nie wiem nawet jak ale cos zainstalowałem na dekoderze i jest to jakas 18 lucia chyba z tego co pamietam , znalazłem strone kodiwpigulce cos powprowadzałem cos poinstalowałem wg instrukcji na poczatek hbomax ktore nie dziala bo wyskakuje bląd regionu chyba, poczytałem to platforma nie jest jeszcze aktywna w pl , no to dalej nastepne hbo go powprowadzane, poinstalowane fajna ikonka HBO GO jest uciszyłem sie ze wszystko w końcu ruszy przechodze w aplikacje sa katalogi ale nic nie mozna uruchomić zadnego filmu i jest informacja o aktualizcji aplikacji hbo go i teraz jestem w kropce gdyz nie wiem o jaka aktualizacje chodzi.
Jest tez nowa kodi 19 napisze ze nie wiem jak to zainstalować na dekoderze boje sie ruszac co kolwiek zby programów nie stracic.
Czy byłby ktos chętny pomóc mi rozwiazac problem z opisem jak na stronie www kodiampułka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wtyczka HBO go średnio działa. Zainstaluj HGO EU z oficjalnego repozytorium kodi.
Co do kodi 18 - to staroć. Zainstaluj na czysto kodi 19 - o ile jest na ten sprzęt. Jeśli nie, to niestety szkoda czasu na ten sprzęt.
I na przyszłość - nie pisz na jednym wydechu, bo ciężko się to czyta.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(19-02-2022, 09:09 PM)Tomek napisał(a): Wtyczka HBO go średnio działa. Zainstaluj HGO EU z oficjalnego repozytorium kodi.
Co do kodi 18 - to staroć. Zainstaluj na czysto kodi 19 - o ile jest na ten sprzęt. Jeśli nie, to niestety szkoda czasu na ten sprzęt.
I na przyszłość - nie pisz na jednym wydechu, bo ciężko się to czyta.

ok dzieki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości