Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blokada 4 dla Android TV
#1
Ostatnio potrzebowałem blokera reklam dla przeglądarki SILIK BROWSER i sięgnąłem po znaną mi starszawą już apkę BLOKADA 4, okazało się, że aplikacja dalej dość dobrze działa współpracując z SILIK BROWSER. 

Dane aplikacji:
Ostatnia wersja na Android TV tj. BLOKADA 4.15.0  wielkość 10 MB, uaktualnienie z 7 września 2021, wymagany min. Android 5.0+

Aplikacja działa w większości aplikacji, nie tylko w przeglądarce. Do podstawowej obsługi nie wymaga konfiguracji i jest całkowicie darmowa. Dosyć skutecznie blokuje reklamy, złośliwe oprogramowanie i trackery. Jest dostępna w języku polskim.

Blokada 4 dla Android, plik APK do pobrania ze strony:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Uwaga. Wyjście z aplikacji Blokada 4 następuje przez naciśnięcie na pilocie przycisku Menu/Wywołanie ekranu aplikacji.

Pozdrawiam


Edit. Napisałem, że do podstawowej obsługi Blokada 4 nie wymaga konfiguracji i to się zgadza, ale warto w bardzo prosty sposób przy pomocy jednego kliknięcia załączyć DNS, dodając obsługę AdGuard DNS (zatwierdzamy klikając prawy przycisk kursora) Wydatnie to zwiększa możliwości BLOKADY.

Można też dodać własne lub dostępne do wyboru w aplikacji listy DNS.

BLOKADA 4 nie wymaga roota i jest całkowicie zoptymalizowana pod Android TV. Obsługuje każdą przeglądarkę internetową i aplikacje.

Zaznaczam jednak, że najlepsze efekty w blokowaniu reklam uzyskuje się wtedy gdy zewnętrzna aplikacja jest płatna np. AdGuard lub gdy bloker reklam jest wewnętrzny tj. zintegrowany z przeglądarką tak jest np. w  JioPagesTV,  TV-Browser Internet, Kiwi Browser, Firefox, Iceraven. Dlatego szczególnie polecam dwie przeglądarki tj. JioPagesTV  oraz Kiwi Browser.  Szersze info:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości