Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canal + BOX problem z belką w Live Channels
#1
Witam,
mam problem z belką w aplikacji Live Channells.... moim zdaniem po pewnym czasie po przełączeniu kanału powinna zanikać natomiast cały czas jest odpalona dopiero wciśnięcie strzałki "w tył" na pilocie powoduje jej zniknięcie.

Zainstalowane: TDUK_WolfLauncher_0.1.8-Wolf + LeanbackOnFire_v1.52-release


Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem ?

[Obrazek: SmxgtNcl.png]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie ma nic w ustawieniach live channels o znikaniu OSD po iluś sekundach?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
na satkurierze pewien użytkownik napisał, że "Pomogło wyłączenie TalkBack i Switch Access w ustawieniach Androida. Ustawienia urządzenia>Ułatwienia dostępu>Usługi "

Podziękowali: karolk2k22
Odpowiedz
#4
Dzięki !

Faktycznie pomogło wyłączenie w menu "Ułatwienia dostępu". Ja w międzyczasie zainstalowałem sobie net.christianbeier.droidvnc_ng.8.apk, który to wymagał tej opcji do sterowania zdalnego... Dziękuję za pomoc. Oczywiści zresetowałem urządzenie do 0 i po każdej konfiguracji instalacji sprawdzałem, czy pasek informacyjny zanika. Pomogło tak jak pisaliście...
[Obrazek: WH7MzbQl.png]

[Obrazek: ZeySF2rl.png]
Odpowiedz
#5
Jeszcze mogę dodać że miałem zainstalowany button mapper i nieźle mi mieszał w live channels. Też go wyłączyłem w "Ułatwieniach dostępu" i wszystko wróciło do normy Smile
Odpowiedz
#6
(16-02-2022, 09:18 AM)karolk2k22 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Live Channels 1.28.340749961 te wersję miałem zainstalowaną, pobrałem i zainstalowałem 1.27.335920824.
Problem z belką nadal jest.
Jaką wybrać wersję Live Channels?
Odpowiedz
#8
Tu chyba chodzi tylko o współpracę aplikacji z systemem boxa.
Ta sama apka na Nokii bez problemu pokazuje ok 5 s pasek i znika, na C+ nie chce.
Tak samo działają inne opcje aplikacji, na Nokii nie mam picoin programów w EPG ale są pasku info a w C+ z kolei są w EPG a nie ma ich na info.

Zawsze wyłączam przez cofanie. We wcześniejszej wersji systemu działało normalnie.
Odpowiedz
#9
A mógłbyś się podzielić informacją w której wersji na C+ działało.
Odpowiedz
#10
Chyba nie czytasz uważnie, we wcześniejszej wersji systemu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości