Ocena wątku:
 • 0 głosów - średnia: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Wielkie "rozdaje" rapideo.pl
#1
[Obrazek: lnI68eRl.png]
Dzięki uprzejmości serwisu rapideo.net mamy do rozdania 200 kodów doładowujących do tego serwisu na 7 dni.  Kody umożliwiają pobranie aż 140 GB danych (20 GB na dobę).

Serwis Rapideo.net pozwala na pobieranie plików z kilkudziesięciu hostingów Premium.
Obecnie istnieje możliwość korzystania z jego kont w oficjalnym FanFilm, co na pewno ułatwi wielu maniakom filmowym oglądanie, a także wypełni pustkę jak się ostatnio pojawiła.
Jak połączyć rapideo.net z FanFilm (a także nopremium i twojlimit) dowiecie się z tego By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Także... przygodę czas zacząć.

Zasady przyznawania kodów:

 1. Kod doładowujący jest przyznawany zarejestrowanym użytkownikom forum kodiwpigulce.pl. Nie obowiązuje w tym wypadku żaden limit postów.
 2. Użytkownik forum może otrzymać tylko 1 kod doładowujący.
 3. Kod doładowujący jest możliwy do wykorzystania tylko na nowych kontach w serwisie rapideo.net. Nie można nim doładować już istniejących kont. Celem wykorzystania kodu, należy założyć więc nowe konto w serwisie rapideo.net, korzystając np.  z tego By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - nie jest to warunek konieczny.
 4. Na jednym koncie w serwisie rapideo.net można wykorzystać tylko jeden kod doładowujący.
 5. Aby otrzymać kod, należy się skontaktować za pomocą wiadomości prywatnej z administracją forum - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (wystarczy kliknąć link obok). W temacie wiadomości należy wpisać "rapideo". Inne formy komunikacji nie będą brane pod uwagę.
 6. Kod daje dostęp na czas 7 dni do serwisu rapideo.net.
 7. Kod umożliwia pobranie aż 140 GB danych (20 GB na dobę).
 8. Otrzymany kod należy wpisać w zakładce "By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować." po rejestracji i zalogowaniu w serwisie
 9. Administracja kodiwpigulce.pl nie bierze odpowiedzialności za problemy z działaniem rapideo.net. Wszelkie wątpliwości i problemy należy zgłaszać do rapideo.net
 10. Ilość kodów doładowujących jest ograniczona do 200 szt. Będziemy systematycznie, zgodnie z kolejnością zgłoszeń, rozsyłać wiadomościami prywatnymi kody. 
 11. Proszę się nie martwić jeśli nie dostaniesz kodu w 15 minut - jeśli kody będą dostępne, na pewno dostaniesz. Nie ponaglaj, nie panikuj - mamy swój limit cierpliwości.


Podziękowali: ssooqq, pras_pp, masterpolo, zzbk, shaqoore, krecik71, JoKeRBerlin1984
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:#2
Cześć wszystkim!

Bardzo cieszymy się z organizacji akcji promocyjnej dla użytkowników forum KwP.

Zgodnie z zapowiedzą, administracja forum oddaje do Waszej dyspozycji 200 sztuk kodów doładowujących Premium w serwisie Rapideo na okres 7 dni. Doładowanie umożliwia pobranie aż 140 GB danych ze wszystkich obsługiwanych przez naszą platformę serwisów hostingowych.

Rapideo to serwis działający nieprzerwanie od 2009 roku. Od początku działalności dostarczamy wysokiej jakości usługi transmisji danych z kilkudziesięciu serwisów hostingowych Premium.

Oferujemy nielimitowane prędkości pobierania oraz wysoką dostępność plików bez oczekiwania i limitów jakie nierzadko spotykacie w serwisach hostingowych pobierając pliki jako tzw. gość albo Free User. Dzięki Rapideo nie musisz posiadać kilku kont w różnych serwisach hostingowych, nie musisz czekać, klikać w obrazki Captcha oraz pobierać pliku z niską prędkością - u nas masz wszystkie hostingi w jakości Premium - a to wszystko w jednym koncie!

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę serwisów hostingowych oraz funkcjonalności platformy.

Korzystając z Rapideo otrzymujesz:
- dostęp do kilkudziesięciu hostingów Premium, z których możesz pobierać pliki
- nielimitowane prędkości pobierania
- wyszukiwarkę plików
- aplikację mobilną na Android
- wtyczki do przeglądarek internetowych Firefox oraz Chrome
- wtyczki do urządzeń Synology oraz Qnap

I co najważniejsze - wtyczkę FanFilm z Rapideo do Kodi!

Serdecznie zapraszamy do przetestowania naszej oferty. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie oraz propozycje dotyczące serwisu.

Życzymy wysokich transferów :-)

Ekipa Rapideo
#3
Warto dodać, że posiadacie także odrębną wtyczkę do kodi:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości