Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka HBO MAX
#11
(14-03-2022, 07:54 PM)jurobei napisał(a):
(12-03-2022, 03:44 PM)MasterD23337 napisał(a): Witam. Zainstalowałem kodi-19.a20brpLQ.4-Matrix-armeabi-v7a.apk na FireStick 4k Max.
Zainstalowałem wtyczkę HBO Max. Na początku działała, ale potem wyskakuje błąd:
Failed to fetch JSON data
Make sure your IP address is allowed (not geo-blocked)
Try accessing the content via other means (offical app / website)
to test if it's a Kodi add-on issue

Mam konto na HBO MAX wykupione. Region Firesticka na Polskę ustawiony.

Miałem taki sam komunikat a wynikał prawdopodobnie z tego, że modyfikowałem profile. Wybierz jeszcze raz profil w ustawieniach i powinno działać
Teraz już nie mam tego komunikatu. Za to mam problemy z dźwiękiem. Mam wybrane tylko AC3 i E-AC3 czyli DD+. Dźwięk ciągle mi przerywa nawet na AC3. Mam sticka podłączonego do amplitunera Onkyo TX-NR709. Może to problem HDCP. Ale amplituner powiniem mi odtwarzać ten format bez problemu. Ma dekodery Dolby Digital, Dolby Digital EX, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby TrueHD, DTS, DTS-ES, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio. Ale jeszcze jest taki błąd, że potem nie mogę odpalić żadnego filmu w oryginalnej apce HBO max. Czy powinien używać VPN oglądajac Hbo max w kodi? Jaki jest dobry VPN?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(14-03-2022, 08:15 PM)MasterD23337 napisał(a): Czy powinien używać VPN oglądajac Hbo max w kodi? Jaki jest dobry VPN?
Jak masz polskie konto to w Polsce i w UE właśnie powinieneś nie używać żadnego VPN.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości