Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fen
#21
Sprawdzał - jakaś blokada Google ? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Nie wiem co wy chcecie od Seren ale odkąd istnieje ta wtyczka to do materiałów zagranicznych nic więcej mi nie potrzeba. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#23
seren to bieda (pomijam, że nie działa a niby powinno). Mało kategorii, znacząco mniej RD źródeł niż oath, brak imdb list, to trzecie wyklucza wtyczkę. Poza tym też upadło jak te inne, lepsze.

wciąz nic o the promise, wciąż nie jest na liście sprawdzonych wtyczek, chyba lepiej nie używać :/

po co jest to forum i strona jeśli jest zero aktualizacji i zajęcia się aktualnymi wtyczkami?
Odpowiedz
#24
A zgłosiłeś tę wtyczkę autorowi tematu ze spisem wtyczek do kodi?
(07-07-2022, 07:51 PM)korynt napisał(a): po co jest to forum i strona jeśli jest zero aktualizacji i zajęcia się aktualnymi wtyczkami?
To napisz poradnik dotyczący tej wtyczki - forum to inicjatywa społeczna - każdy może coś wnieść tutaj a nie tylko "daj, daj"
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#25
Seren działa bez zarzutu od zawsze, po co ci milion źródeł jak wystarczy kilkanaście które działają bez problemu?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#26
(08-07-2022, 05:17 AM)Tomek napisał(a): A zgłosiłeś tę wtyczkę autorowi tematu ze spisem wtyczek do kodi?
(07-07-2022, 07:51 PM)korynt napisał(a): po co jest to forum i strona jeśli jest zero aktualizacji i zajęcia się aktualnymi wtyczkami?
To napisz poradnik dotyczący tej wtyczki - forum to inicjatywa społeczna - każdy może coś wnieść tutaj a nie tylko "daj, daj"
Przecież on nie chce poradnika tylko wpisania wtyczki na listę polecanych/bezpiecznych wtyczek. To trwa chwilę. Skoro ją polecasz na forum, to czemu nie jest wpisana do polecanych? Dawno na tę listę nie zaglądałem i wydawać się by mogło, że już powinno być tam wpisane "jeśli jest oki Wink" i repo jest ok i ją polecasz na forum, a jednak jej tam nie ma.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Pokaż mi gdzie polecam the promise? Nie używałem tej wtyczki, nie instalowałem, nigdzie się na jej temat nie wypowiadałem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#28
Koniec wsparcia FEN. W repozytorium nie ma już pełnej wersji, został fen light. Ktoś wie gdzie znaleźć pełnego FEN w pliku?
Póki co będę korzystał z POV do RD.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#29
Odpowiedz
#30
Link z FENem jest pusty jak go wstawię w kodi.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości