Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
#91
Po wejściu w Moje filmy, po prawidłowej autoryzacji w trakt powinieneś mieć menu:
[Obrazek: aHiCZPol.png]

A w historii filmy które oglądałeś. Wystarczy je dodać do biblioteki (Dodaj do biblioteki - wiele).
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
Mam takie menu, ale po dodaniu do biblioteki wyskakuje że film dodano ale nigdzie go nie ma. Jak wejdę w pozycję "Lista filmów" to nic się nie pojawia
Odpowiedz
#93
Lista filmów to listy polubione lub twoje własne z trakt. A film dodany do biblioteki masz w folderze który masz ustawiony w fanfilm. Musisz go dodać (ten folder) jako źródło wideo z filmami w kodi

Tu masz jak dodać dany folder do biblioteki (kwestia dobrania scraperów)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Kwestia ścieżki do folderów fanfilm zależy od systemu operacyjnego:
W systemie android wchodzimy w nośnik przenośny -> android -> data -> (na samym dole – więc możesz kliknąć przyciskiem na pilocie strzałkę do góry) org.xbmc.kodi -> files -> .kodi -> userdata -> addon_data -> plugin.video.fanfilm -> i tu wybierasz w zależności czy chcesz dodać z FanFilm seriale (TVShows) lub filmy (Movies) -> OK
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#94
Dzieki za pomoc. Teraz działa jeszcze lepiej niż myślałem ze bedzie działało. Dzieki wielkie
Odpowiedz
#95
FF po ostatniej aktualizacji modułu PTW nie synchronizuje nowych odcinków (z Trakt do biblioteki).
Ostatnie nowe odcinki pojawiły mi się w bibliotece 31 sierpnia (czyli w dniu aktualizacji modułu PTW), potem już nic.

Kodi 19.4, Android, FF 2022.07.22.0, PTW Module 2022.08.24.0

Podziękowali: Tomek
Odpowiedz
#96
Dzięki za informację - zwrócę uwagę gdzie trzeba.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
Tak - już wiem - chłopaki się rozpędziły i wprowadziły zmianę w generowaniu plików w bibliotece (przygotowują przejście z wyszukiwania w trakt na wyszukiwanie w tmdb) i wrzucili zmianę roboczą przez przypadek - będzie "regres"

Podziękowali: tasior55
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#98
Witam

Jestem nowy i to mój pierwszy post. Przeglądałem forum i starałem się robić wszystko co tu piszecie ale dalej nic nie działa. Chodzi o fanfilm ale i the crew więc dlatego pozwoliłem sobie o zabranie głosu w tym wątku. Jak wspomniałem próbowałem wszystkiego a przynajmniej bardzo wiele ale i tak nic nie działa. Wyszukuje źródła na fanfilm ale tylko ekino i zaraz pisze że nie ma źródeł nawet jak znajdzie parę a na the crew wogole nic nie wyszukuje tylko odrazu brak źródeł. Proszę pomóżcie. Kodi 18.9 na openAtv 6.4 python 2.7. na tej wersji openAtv nie da się wgrać nowszego kodi więc dlatego jestem tak zdeterminowany aby to działało dobrze. Log to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Wersja fanfilm 2021.03.13.0 , the crew 1.0.4 , inputstream adaptive peak3d 2.4.8 , resolveurl gujal 6.4.171. fanfilm i the crew pobrane i instalowane z kodiwpogulce. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
Odpowiedz
#99
Kolego nie wiem czy determinacji ci wystarczy - bo chyba będziesz musiał sobie sam przepisać te wtyczki na Kodi V18
Kodi 18 zwyczajnie nie jest już wspierany i nikt nie dba o to co tam działa a co nie...
Odpowiedz
To nie wątek żeby rozmawiać o działajacych dodatkach wideo w kodi 18.9. Fanfilm jak i wiekszość wtyczek już nie jest poprawiany z myslą o kodi 18. Napisz nowy temat z pytaniem o dzialajace wtyczki, to sam coś podrzuce, bo się wlasnie zdziwilem, że ktoś jednak dlubie i pod 18.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości