Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
Aktualizacja ff nie ma nic do rzeczy. Filman się zablokował na tysiące różnych sposobów, uniemożliwiając jakiekolwiek wyszukiwanie nie tylko przez fanfilm ale też przez wtyczkę od mbebe

Poza tym - używasz jakiejś nieoficjalnej wersji fanfilm. Nie ma oficjalnej wersji 2022.10.10. Skąd ją masz?
Ostatnia wersja to 2022.10.06. wszystkie inne nie pochodzą od twórców ff i nie mają wsparcia tutaj na forum .
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



(12-10-2022, 02:57 PM)Tomek napisał(a): Aktualizacja ff nie ma nic do rzeczy. Filman się zablokował na tysiące różnych sposobów, uniemożliwiając jakiekolwiek wyszukiwanie nie tylko przez fanfilm ale też przez wtyczkę od mbebe

Poza tym - używasz jakiejś nieoficjalnej wersji fanfilm. Nie ma oficjalnej wersji 2022.10.10. Skąd ją masz?
Ostatnia wersja to 2022.10.06. wszystkie inne nie pochodzą od twórców ff i nie mają wsparcia tutaj na forum .

Podałam datę 10.10, bo wtedy zauważyłam zmianę. Nie sprawdzałam kiedy była dystrybucja.
Odpowiedz
To na przyszłość proponuje nie podawać w ślepo, tylko zerknąć w pierwszy post wątku - tam jest podane jak uzyskać numer wersji itp.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Cześć!
Świeża instalacja Kodi na Firesticku, świeża instalacja Fanfilm i z automatu wita mnie błąd.

Z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. wynika, że skrypt nie znajduje modułu "ptw", jednak 125 linijka wskazuje na coś innego:
2022-10-12 23:52:11.943 T:1023    INFO <general>: CAddonMgr::FindAddons: script.module.ptw v2022.09.30.1 install

Nie ukrywam, że w moim wypadku wtyczka Fanfilm to esencja Kodi i jej brak funkcjonalności sprawia, że w sumie mogę odinstalować Kodi. :-)
Odpowiedz
Powtórz instalacje fanfilm.
Wygląda jakby się moduł ptw nie wgrał prawidłowo. Spróbuj go ręcznie zaktualizować (FanFim - informacje - zależności - PTW Module
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Ok - zgłosiłem, namierzają, poprawią - jeśli to u nich błąd...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



(13-10-2022, 03:25 AM)Tomek napisał(a): Powtórz instalacje fanfilm.
Wygląda jakby się moduł ptw nie wgrał prawidłowo. Spróbuj go ręcznie zaktualizować (FanFim - informacje - zależności - PTW Module

Pomogło. Dziękuję!
Odpowiedz
witam. od tygodnia mam kłopot z odtwarzaniem z FanFilm. otóż po znalezieniu np odcinka serialu po kliknięciu i znalezieniu źródła odtwarzacz zaczyna odtwarzać dany odcinek serialu ale po 10 sekundach staje. klikam pauzę - nic się nie dzieje. klikam przewijanie 2x - nic się nie dzieje. klikam przeskok o 40s - nic się nie dzieje. ale po kliknięciu stop - kodi całkowicie się wiesza. i tak się dzieje za każdym razem tak samo.

jakiś pomysł co to może być?

trakt.tv - chodzi
themoviedb.org - chodzi
imdb.org - nie chodzi
całe cache wyczyszczone
wersja FF 2022.10.06.0
kodi 19.4
Odpowiedz
Od wczoraj mam problem ze źródłami tb7, znajduje ale nie odtwarza żadnego linku. Też macie ten problem?
Odpowiedz
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Iptv-owiec, 3 gości