Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
#31
(07-07-2022, 08:22 AM)Tomek napisał(a): No to najwyraźniej znowu awaria mirrorów repozytorium kodi - nie ma na to wpływu - trzeba po prostu próbować i czekać. Albo masz jakiś błąd w połączeniu sieciowym - bez logów nic więcej się nie powie.
a jak logi pobrać.?

bo nawet nie mogę zainstalować - Kodi Logfile Uploader - już tutaj mam błąd instalacji.
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Odinstaluj całkowicie kodi, wywalając wszystkie ustawienia. Zainstaluj na nowo. W katalogu profilu będziesz miał plik kodi.log By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#33


Załączone pliki
kodi.log.txt
Rodzaj pliku: .txt
Ilośc pobrań: 3
Rozmiar: 37.99 KB
Odpowiedz
#34
Poczytaj jak wygenerować logi prawidłowo - ten co podałeś niczego nie wnosi. Musisz dojść w kodi do miejsca które powoduje problem.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ale jak już mówiłem na początku - nie masz połączenia z głównym repo kodi. Coś na zewnątrz kodi może ci to blokować - system, firewall, router...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#35
Odpowiedz
#36
A tego już nie wiem - nie mam dostępu do twojego komputera. Wyłącz i sprawdź.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Wersja wtyczki: 2022.07.22.0
Wersja PTW: 2022.07.22.0
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witajcie,
Mam problem z TB7. Otóż pobiera mi Gb z transefru, ale żaden film się nie streamuje w FanFilmie. Wyskakuje komunikat "Nieudane odtwarzanie" Sprawdzane na 3 różnych urządzeniach z zainstalowanym kodi. Gdy wejdę na strone tb7 to w bez problemu mogę pobrać ten film z historii linków. Logi powyżej. Dzięki z góry za pomoc.

EDIT: Trochę jeszcze potestowałem i zauważyłem, że problem dotyczy plików .avi. Pliki .mkv normalnie idą. We wtyczce TB7 Player jest dokładnie taki sam problem, żaden plik .avi ze źródła tb7 nie działa u mnie w KODI.
1
Odpowiedz
#38
Każdy z linków na tb7 filmu strażnicy galaktyki (bo to na nim w logach masz problem) ruszył mi bez problemu - bez względu czy to plik avi czy mkv. To nie problem FanFilm czy wtyczki tb7 - to albo resolver albo coś na zewnątrz kodi.
FanFilm prawidłowo przekazuje linka do resolvera (co potwierdza też to, że problem masz nie tylko w tej wtyczce). Problem tkwi więc gdzie indziej. Masz wyłączony cache w resolverze?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#39
(06-08-2022, 09:55 AM)Tomek napisał(a): Każdy z linków na tb7 filmu strażnicy galaktyki (bo to na nim w logach masz problem) ruszył mi bez problemu - bez względu czy to plik avi czy mkv. To nie problem FanFilm czy wtyczki tb7 - to albo resolver albo coś na zewnątrz kodi.
FanFilm prawidłowo przekazuje linka do resolvera (co potwierdza też to, że problem masz nie tylko w tej wtyczce). Problem tkwi więc gdzie indziej. Masz wyłączony cache w resolverze?

Dzięki za odpowiedź. Wyłączyłem i wyczyściłem cache w resolverze. Problem dalej istnieje. Kodi na windowsie przeinstalowałem i na czysto zainstalowałem wtyczkę tb7player, żeby mieć dostęp do tych linków, które dzisiaj testowałem. Dalej nie działają te linki .avi . Gdzie jeszcze może tkwić problem??

Dodam jeszcze, że wszystkie linki strumieniowane do VLC na tym samym komputerze elegancko działają. Tylko w KODI to nie działa.
1
Odpowiedz
#40
Witam
Czy ktoś wie, jak zrobić, aby FANFILM, szukajac przeszukał też zawartosć wtyczki CANALPLUS?  Na chwile obecna, gdy mam ustawioną, opcje pokazywanie źródeł EXTERNAL,  fanfilm bez problemu znajduje tresci dostepne na PLAYER, NETFLIX, HBOMAX, DISNEY+, AMAZON PRIME. Ale brak CANAL PLUS
Jakieś pomysły?
Dziekuje
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości