Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
#41
Nie da się. Serwis Justwatch na podstawie którego fanfilm generuje linki dla źródeł external nie oferuje informacji dla Canal Plus.
Fanfilm nie przeszukuje tych wtyczek, generuje tylko linki które są możliwe do odtworzenia przez kodi i te wtyczki.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
(07-08-2022, 05:13 PM)Tomek napisał(a): Nie da się. Serwis Justwatch na podstawie którego fanfilm generuje linki dla źródeł external nie oferuje informacji dla Canal Plus.
Fanfilm nie przeszukuje tych wtyczek, generuje tylko linki które są możliwe do odtworzenia przez kodi i te wtyczki.
No szkoda. Dziekuje za odpowiedz. Szukam jakiegos rozwiazania, ktore by potrafila przeszukac wszystkie wtyczki i aby dzialalo z trakt. Fanfilm to wlasnie prawie robi , niestety to "prawie" robi roznice nie uwzgledniajac CANAL.
Odpowiedz
#43
Było nie raz zgłaszane do Justwatch o uwzględnienie Canal Plus ale jak widać bez efektów.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#44
(07-08-2022, 07:12 PM)Tomek napisał(a): Było nie raz zgłaszane do Justwatch o uwzględnienie Canal Plus ale jak widać bez efektów.
No to chyba nas maja glebko.... co ciekawe chyba nie maja nic do canal plus..bo francuskiego uwzgledniaja
Odpowiedz
#45
(06-08-2022, 11:16 AM)Evan86 napisał(a):
(06-08-2022, 09:55 AM)Tomek napisał(a): Każdy z linków na tb7 filmu strażnicy galaktyki (bo to na nim w logach masz problem) ruszył mi bez problemu - bez względu czy to plik avi czy mkv. To nie problem FanFilm czy wtyczki tb7 - to albo resolver albo coś na zewnątrz kodi.
FanFilm prawidłowo przekazuje linka do resolvera (co potwierdza też to, że problem masz nie tylko w tej wtyczce). Problem tkwi więc gdzie indziej. Masz wyłączony cache w resolverze?

Dzięki za odpowiedź. Wyłączyłem i wyczyściłem cache w resolverze. Problem dalej istnieje. Kodi na windowsie przeinstalowałem i na czysto zainstalowałem wtyczkę tb7player, żeby mieć dostęp do tych linków, które dzisiaj testowałem. Dalej nie działają te linki .avi . Gdzie jeszcze może tkwić problem??

Dodam jeszcze, że wszystkie linki strumieniowane do VLC na tym samym komputerze elegancko działają. Tylko w KODI to nie działa.
patrząc w logi to FanFilm przekazuje do resolvera, resolver do Kodi i to kodi ma problem z odtwarzaniem. Używasz na windows - więc to może być jakiś problem z kodekami, z akceleracją sprzętową czy nawet ze sterownikami.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#46
Czy występuje u Was problem, z wyszukiwaniem tb7 ?
Od wczoraj nie znajduje mi żadnych źródeł z tb7.
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Tak
Zgłoszone gdzie trzeba.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#48
(09-08-2022, 05:24 AM)Tomek napisał(a):
(06-08-2022, 11:16 AM)Evan86 napisał(a):
(06-08-2022, 09:55 AM)Tomek napisał(a): Każdy z linków na tb7 filmu strażnicy galaktyki (bo to na nim w logach masz problem) ruszył mi bez problemu - bez względu czy to plik avi czy mkv. To nie problem FanFilm czy wtyczki tb7 - to albo resolver albo coś na zewnątrz kodi.
FanFilm prawidłowo przekazuje linka do resolvera (co potwierdza też to, że problem masz nie tylko w tej wtyczce). Problem tkwi więc gdzie indziej. Masz wyłączony cache w resolverze?

Dzięki za odpowiedź. Wyłączyłem i wyczyściłem cache w resolverze. Problem dalej istnieje. Kodi na windowsie przeinstalowałem i na czysto zainstalowałem wtyczkę tb7player, żeby mieć dostęp do tych linków, które dzisiaj testowałem. Dalej nie działają te linki .avi . Gdzie jeszcze może tkwić problem??

Dodam jeszcze, że wszystkie linki strumieniowane do VLC na tym samym komputerze elegancko działają. Tylko w KODI to nie działa.
patrząc w logi to FanFilm przekazuje do resolvera, resolver do Kodi i to kodi ma problem z odtwarzaniem. Używasz na windows - więc to może być jakiś problem z kodekami, z akceleracją sprzętową czy nawet ze sterownikami.
To nie Windows, bo na wszystkich urządzeniach mam ten problem a mam: Sony Google TV, Chromecast 4, tablet Huawei. Logi w miejscu problemu wyglądają dokładnie tak samo na każdym urządzeniu.
1
Odpowiedz
#49
No to już trzeba by zgłosić albo twórcom kodi albo twórcom resolvera - FanFilm wyszukuje tylko linki do filmów na stronach. Jak się wyświetlą źródła i klikniemy, rola FanFilm się kończy - do gry wchodzi resolverurl - czyli taki tłumacz linków z różnych serwisów na formę zrozumiałą dla kodi. Jak rozpozna link, to przygotowuje odtwarzanie - i jego rola się kończy - za odtwarzanie odpowiedzialne jest już tylko kodi. U ciebie link jest prawidłowo przekazywany do resolvera, resolver go ogarnia, ale kodi nie odtwarza  - i to już nie jest wina FF tylko kodi:
2022-08-06 10:37:13.355 T:4100    ERROR <general>: CDVDDemuxFFmpeg::Open - Error, could not open file https://s2.wplik.com:8080/d/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx/Guardians.Of.The.Galaxy.2014.PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE.avi
2022-08-06 10:37:13.355 T:4100    ERROR <general>: CVideoPlayer::OpenDemuxStream - Error creating demuxer
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#50
Mi fanfilm w ogóle nie szuka źródeł tb7. NaNa windowsie postawiłem całe kodi od nowa i też nic nie pomogło
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości