Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
#81
Dzięki za odpowiedź. Czyli czekamy. A kilka wcześniej postów pisali żeby wydłużyć czas. Gdzie znajdę tą opcję w fan film ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
(02-09-2022, 04:18 PM)tasior55 napisał(a): Dzięki za odpowiedź. Czyli czekamy. A kilka wcześniej postów pisali żeby wydłużyć czas. Gdzie znajdę tą opcję w fan film ?

Od wczoraj wydłużenie czasu wyszukiwania nic nie daje. Tb7 nie zwraca odpowiedzi. Trzeba poczekać, aż to naprawią...

Podziękowali: tasior55
Odpowiedz
#83
Świeżo zakupiłem tb7 po informacjach, że współpraca z Fanfilm wraca do normy. A tu znowu klapa. Jako rozwiązanie tymczasowe pomaga wyszukanie i dodanie filmu do ściągnięcia w wyszukiwarce bezpośrednio na stronie tb7, a potem odtworzenie w kodi poprzez wtyczkę tb7.pl. Nie jest to wygodne, ale działa.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#84
Nie ma na to wpływu - to niezależne od FanFilm.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#85
witam. ja z innym pytaniem Winkczy w fanfilm jest mozliwosc zeby zapamietal zrodlo? tzn np mam wtyczke disney+ i w fanfilm bajki dodane do bibliotwki. jest mozliwosc zeby np klikam ratatuj i niech nie szuka za kazdym razem tylko z automatu zaoamieta ze ratatuj odpalam z disney? nie wiem czy jasno napisalem ale z gory dzieki za odpowiedzi Smile
Odpowiedz
#86
Na razie nie - ale pomysł dobry Wink
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
Witam proszę o pomoc zmieniłem telewizor i zainstalowałem na nowo kodi lecz mam problem z instalacją samej ftyczki FanFilm cały czas wyskakuje komunikat Błąd instalacji pliku zip. Dodam że pobierałem z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#88
To teraz podaj resztę informacji o które proszę w pierwszym poście.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#89
Budowałem swoja biblioteke w innym programie ale po awarii dysku zostały mi tylko tytułu w serwisie trakt (miałem synchronizację z plexem). Czy się da a jeśli tak to jak połączyć teraz trakt z fanfilm żeby pokazywało mi w bibliotece ww tytuły które mam w Trakt jako obejrzane filmy. Domyślam się ze w samym Kodi w bibliotece one się nie pojawią, ale może za pomoca jakieś skórki i odnosników dało by sie coś takiego zrobić. Połaczyłem trakt z fanfilm, ale po wejściu w MOJE FILMY nic nie pokazuje.
Odpowiedz
#90
Ale kompletnie nic się nie pokazuje w moje filmy? Jeśli autoryzacja trakt jest prawidłowa, to powinna się pojawić m.in. historia - i z niej można eksportować filmy do biblioteki. Jakiej wersji ff używasz?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości