Resover ma obecnie problem z RD (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.). Spróbuj zaktualizować resolver z repo FanFilm - jest to dowiązanie do oryginalnego repo.
BTW - FF zawsze słabo obsługiwał RD - z tej racji że raczej służy do polskich hostów, EN są traktowane symbolicznie - a RD nie obsługuje hostów z których korzystają polscy uploaderzy.
BTW - mimo wszystko podawajcie informacje o które proszę w pierwszym poście. Sam tekst że wersja aktualna to naprawdę za mało.
BTW - FF zawsze słabo obsługiwał RD - z tej racji że raczej służy do polskich hostów, EN są traktowane symbolicznie - a RD nie obsługuje hostów z których korzystają polscy uploaderzy.
BTW - mimo wszystko podawajcie informacje o które proszę w pierwszym poście. Sam tekst że wersja aktualna to naprawdę za mało.
Widziałem rzeczy, o których wam ludziom nawet się nie śniło. Płonące okręty szturmowe w konstelacji Oriona. Strumienie elektronów jarzące się w ciemności przy wrotach Tannhausera. Pamięć o wszystkich tych chwilach zniknie w otchłani czasu, jak łzy w deszczu. Pora umierać...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


