Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
#21
Wybacz @Tomek umknęło mi to gdzieś, wersja wtyczki 2022.06.15.0 modułu PTW: 2022.05.02.0,

@Łonogrzmot tak RD nadal aktualny, pierwsze co sprawdziłem zanim napisałem Smile

A powiedzcie mi może jeszcze czy FF obsługuje torrenty czy nie, czy może jest to w planie, dużo też osób uploaduje na torrenty,
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Nie, nie obsługuje torrentów i nie jest to w planie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#23

KODI 19.4
repozytorium ładuje ZIP: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
ale już nie instaluje!

a może już wiadomo co się dzieje na nowych instalacjach KODI...nie dołącza ani FF ani IPTV PVR?
Odpowiedz
#24
Najwyraźniej jest problem z głównym repozytorium kodi (i mirrorami) i nie pobiera zależności.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#25
(06-07-2022, 10:26 AM)Tomek napisał(a): Najwyraźniej jest problem z głównym repozytorium kodi (i mirrorami) i nie pobiera zależności.
rozumiem, że jakoś to będzie poprawione - czy muszę to jakoś zgłaszać? Oczywiście nic nie poganiam tylko problem zgłaszam i cierpliwie mam czekać. Smile
Odpowiedz
#26
Ale to nie jest problem z Fanfilm tylko z samym głównym repozytorium kodi. Nie ma na to wpływu. Zgłoszenie też nic nie da, bo pewnie wiedzą.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(06-07-2022, 01:50 PM)Tomek napisał(a): Ale to nie jest problem z Fanfilm tylko z samym głównym repozytorium kodi. Nie ma na to wpływu. Zgłoszenie też nic nie da, bo pewnie wiedzą.
Czyli porostu trzeba czekać i tyle.
Odpowiedz
#28
U mnie 3h temu już działało.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#29
(06-07-2022, 04:38 PM)Tomek napisał(a): U mnie 3h temu już działało.
Niestety gdy tylko instaluje ZIP FF - wyskakuje dodatek został zainstalowany...ale wkrótce potem hasła różnych innych że nieudane - nieudane - nieudane.
Soup...PTW Module... FANFILM.... SOYP4 itd. wszytko nieudane.
Odpowiedz
#30
No to najwyraźniej znowu awaria mirrorów repozytorium kodi - nie ma na to wpływu - trzeba po prostu próbować i czekać. Albo masz jakiś błąd w połączeniu sieciowym - bez logów nic więcej się nie powie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości