Bo najwyraźniej inne urządzenia albo nie zdążą odczytać problemu z połączeniem, albo lepiej się łączą z siecią/serwerami tb7. Ewidentnie jest problem z odczytam danych - i stąd ten eof mimo że w rzeczywistości go nie ma. Mógłbyś jeszcze spróbować pobawić się ustawieniami buforu w kodi. łatwo to zrobisz dzięki Wtyczce EZManitance z repozytorium kodiwpigulce - zakładka AdvancedSettings i tam szukaj ustawień bufora - ustaw na optymalne - sam ustawi najlepsze dla ciebie.
BTW - przez telefon nie możesz wifi hostu odpalić i sprawdzić?
BTW - przez telefon nie możesz wifi hostu odpalić i sprawdzić?
Widziałem rzeczy, o których wam ludziom nawet się nie śniło. Płonące okręty szturmowe w konstelacji Oriona. Strumienie elektronów jarzące się w ciemności przy wrotach Tannhausera. Pamięć o wszystkich tych chwilach zniknie w otchłani czasu, jak łzy w deszczu. Pora umierać...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


