(23-05-2024, 09:01 AM)Iptv-owiec napisał(a): Ok, dzięki. Ważne, że jest to wyjaśnione. Trzeba pamiętać o dzisiejszym servicepacku żeby go uwzględnić w nowym Fanfilmie.Na pewno to nie będzie uwzględnione ponieważ wersji Alfa kolejnej będzie zupełnie inny scraper do filmana, inaczej działający
Co ciekawe zaś ten SP wynika z prac które są prowadzone w alphie
Widziałem rzeczy, o których wam ludziom nawet się nie śniło. Płonące okręty szturmowe w konstelacji Oriona. Strumienie elektronów jarzące się w ciemności przy wrotach Tannhausera. Pamięć o wszystkich tych chwilach zniknie w otchłani czasu, jak łzy w deszczu. Pora umierać...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


