21-11-2024, 03:13 PM
W dwóch zdaniach:
1. developerzy fanfilm nie chcą rozwijać tej wersji z 2023 ze względu na bałagan który jest w tym kodzie. To ich decyzja. Nie widzą sensu ciągłego łatania - woleli zacząć od nowa, co jak widać nie okazało się tak proste. To że tele chce to łatać - jego wybór.
2. tele może przecież założyć repozytorium ze swoją wersją. To OpenSource (no... nie do końca, bo źródła nie są luźno na serwer wrzucone) - sądzę że nikt nie będzie robił problemów.
1. developerzy fanfilm nie chcą rozwijać tej wersji z 2023 ze względu na bałagan który jest w tym kodzie. To ich decyzja. Nie widzą sensu ciągłego łatania - woleli zacząć od nowa, co jak widać nie okazało się tak proste. To że tele chce to łatać - jego wybór.
2. tele może przecież założyć repozytorium ze swoją wersją. To OpenSource (no... nie do końca, bo źródła nie są luźno na serwer wrzucone) - sądzę że nikt nie będzie robił problemów.
Widziałem rzeczy, o których wam ludziom nawet się nie śniło. Płonące okręty szturmowe w konstelacji Oriona. Strumienie elektronów jarzące się w ciemności przy wrotach Tannhausera. Pamięć o wszystkich tych chwilach zniknie w otchłani czasu, jak łzy w deszczu. Pora umierać...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


