Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowa tv
#1
Witam. Niedawno, po aktualizacji zaczęła ponownie świetnie działać  na kodi 18.9 wtyczka "darmowa tv" od mbebe. Pojawiła się tam nawet baza VOD. Niestety od kilku dnia wtyczka znowu przestała działać, a jedynie mieli w miejscu przez kilkanaście sekund nie załapując żadnego kanału po czym "wyskakuje". Próbowałem cofnąć wersję wtyczki do 1.8.10, ale nic nie pomogło. Podejrzewam, nie wiem, czy słusznie, że przyczyną może być fakt, że ostatnio zaktualizował mi się resolver url. Ale może przyczyna jest inna ? Co można sprawdzić ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie doszukuj się, nie wiadomo czego. Po prostu strona, z której wtyczka korzysta, nie odpowiada.
Odpowiedz
#3
(11-05-2022, 02:55 PM)Matheusz napisał(a): Nie doszukuj się, nie wiadomo czego. Po prostu strona, z której wtyczka korzysta, nie odpowiada.
Myślę jednak, że to jednak do końca nie to. Zapomniałem dodać, że w telefonie na kodi 19 "polstream.ml"  działa dobrze, a na tv-boxie nie chce się uruchomić.  Wydaje się, że już prawie załapuje, jednak po kilki sekundach się rozłącza. "Strumyk" działa obecnie i tu i tu ok, nie działa nigdzie jedynie "beta.tv", co właśnie może być, jak napisałeś brakiem odpowiedzi strony. Nie wiem jednak dlaczego nie działa "polstream.ml" na kodi 18.9, gdzie na kodi 19 działa dobrze.
Odpowiedz
#4
(11-05-2022, 04:25 PM)heniek-997 napisał(a): Nie wiem jednak dlaczego nie działa "polstream.ml" na kodi 18.9, gdzie na kodi 19 działa dobrze.
Bo kodi 18 i kodi 19 używają zupełnie innej wersji pythona, ma inne możliwości i najwyraźniej autor poprawił tylko dla k19. Jeśli działa na k19, to zmień na tym drugim urządzeniu wersję kodi na 19 - k18 to już trup od ponad roku. Dokładnej przyczyny i rozwiązania nie ma sensu szukać - bo wymagało by od developerów cofania się z wersjami kodi/zależności itp, co powodowałoby kolejne problemy.
Naprawdę, pora żeby porzucić k18 już dawno minęła.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(11-05-2022, 07:47 PM)Tomek napisał(a):
(11-05-2022, 04:25 PM)heniek-997 napisał(a): Nie wiem jednak dlaczego nie działa "polstream.ml" na kodi 18.9, gdzie na kodi 19 działa dobrze.
Bo kodi 18 i kodi 19 używają zupełnie innej wersji pythona, ma inne możliwości i najwyraźniej autor poprawił tylko dla k19. Jeśli działa na k19, to zmień na tym drugim urządzeniu wersję kodi na 19 - k18 to już trup od ponad roku. Dokładnej przyczyny i rozwiązania nie ma sensu szukać - bo wymagało by od developerów cofania się z wersjami kodi/zależności itp, co powodowałoby kolejne problemy.
Naprawdę, pora żeby porzucić k18 już dawno minęła.
No niestety, na tym urządzeniu nie da rady, kodi 19 nie wspierają procesorów S912
Odpowiedz
#6
No to czas zmienić urządzenie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Zawsze możesz potestować kodi 20 w wersji nightly Libreelec Smile 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
Teoretycznie bedzie Libreelec używa opensursowego kernela który jest kompatybilny z s912 i s905 które nie działają juz pod coreelec

tu masz wątek o tym

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

przetestuj na osobnej karcie micro sd i bedziesz wiedział czy jest sens takiej przesiadki czy lepiej zainwestować w nowy sprzet Smile
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości