Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym chata bogata
#1
Witam  gdzie w kodi obejrzę ten film z lektorem
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Placenta,Fanfilm,Incrusion,i pewnie w kazdej co ma polskie źródła
Odpowiedz
#3
(28-01-2018, 05:57 PM)Jaca napisał(a): Placenta,Fanfilm,Incrusion,i pewnie w kazdej co ma polskie źródła

Na fanfilm brak strumienia danych a na convenant tylko po francusku mimo że w opisie lektor
Odpowiedz
#4
01-28-2018, 04:41 PM - zadane pytanie

Tylko vod może na ciebie poczekać filmy te były po polsku jak sprawdzałem
Odpowiedz
#5
Słabo sprawdzałeś ten fanfilm, 7 źródełek i działają

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam, kaczy Wink
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(02-02-2018, 08:14 AM)karneol napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam, kaczy Wink

To chyba mam inny fanfilm na android TV w telewizorze Sony na nim wyświetla mi dokładnie brak aktualnie strumienia
Tu masz wersję tą wersję By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

@kaczy93

Co to za skórka?
Odpowiedz
#8
@Jaca Eminence 2.0
Odpowiedz
#9
Sorki ale nie bardzo wiem o co chodzi

Przedstawie problem
Kupiłem telewizor Sony z android tv zainstalowałem kodi ze sklepu play oraz kilka wtyczek m.in. Covenant MrKnow FanFilm.
Problem polega na tym że coraz częściej wyskakuje mi komunikat brak strumienia danych.
Do tej pory jak szukałem jakiegoś filmu to go wreszcie na jakiejś wtyczce znalazłem ale z "Czym chata bogata" nie dałem rady.
Na Convenant i Incursion mam 3 żródła ale mimo opisu że z lektorem są tylko po francusku bez możliwości przełączenia ścieżk dzwiękowej ani dodania napisów. Na MrKnow i FanFilm brak strumienia danych.
Mam kodi jedynie na telewizorze , nie ma on przeglądarki więc nie wyszukam innych stron z tym filmem.
Na wtyczkach Elysium Phantom FilmweBooster czy Specto problem się powtarza

Proszę o poradę co mogę z tym zrobić czy może wina leży po stronie telewizora i więcej się nie wyciśnie ,słyszałem taką opinię że działanie kodi zależy od urządzenia
Odpowiedz
#10
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Aktualizacje wtyczek wyczyszczenie cache we wtyczkach (FanFilm od MrKnow nie są już wspierane od miesięcy )

Zainstaluj sobie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tam fan film dziala dobrze
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości