Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z EPG na Amazonfire Stick TV
#1
Witam,

Mam problem z EPG na urządzeniu Fire Stick    nie zgadzają się   opisy programów  co w danej chwili leci  tzn  jest  przesunięcie  czasu oczywiście próbowałem  przesunięcia  czasu zrobić w smarters iptv ale i tak to nic nie daje  używam adresu  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. inne linki też próbowałem z ovh nic nie pomaga dodam że funkcja catch up  też nie działa np to co jest   o 14 to w archiwum pokazuje 16 i sie włączy to coś innego sie włącza inny program  mam też TV box i tam na wszystkich aplikacjach poprawnie działa  EPG i catch up    a na fire sticku na różnych aplikacjach  nie zgadza się EPG i catch up czy jest jakieś rozwiązanie?  przesunięcie  do tyłu o 2 godziny nic nie pomaga  tyle  ile jest przesunięcia format w urządzeniu 24H i aplikacji tak samo 24H
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(15-06-2022, 10:50 AM)dexter12345 napisał(a): Mam problem z EPG na urządzeniu Fire Stick
smarters iptv

Nie wiem, nie znam się...ale nigdy nie napotkałem wspomnianych "trudności" na poprawnie skonfigurowanych urządzeniach/z urządzeniami Amazon, a już na pewno nie z kultowym EPG.

Poniżej instruktywne screeny, może nasuną jakiś wniosek...


Fire TV Stick 4K aplikacja TiviMate Premium EGP epg.ovh/pl.xml


[Obrazek: khgaDqs.jpg]


Fire TV Stick 4K Max aplikacja TiviMate Premium EGP epg.ovh/pl.xml


[Obrazek: cqxB6YU.jpg]
Odpowiedz
#3
Temat do zamknięta problem rozwiązany zainstalowałem Tivimate i jest wszystko dobrze z EPG też była zła strefa czasowa ustawiona w ustawieniach ale już jest ok Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości