Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play NOW BOX v3
#1
Moje wrażenia po jednym dniu z Play NOW Box v3.
Na temat HDR i formatów dźwiękowych się nie wypowiadam, ponieważ box jest podłączony pod stary telewizor beż żadnego dodatkowego sprzętu audio. Box dostałem po ostatnie aktualizacji więc nie wiem jak było wcześniej.
Na minus - tylko USB 2.0.
Bez zmian: w HDTV w dalszym ciągu ustawiony region Rosja co uniemożliwia  prawidłowe zeskanowanie MUX 8,
zablokowane dodanie DNS adguard.
Na plus: szybszy, bez problemu beż żadnych zabiegów zapytał i zmienił domyślny launcher na ATV, w button mapper mogę zamapować przyciski netflix, youtube itd, na v2 apka nie widziała tych przycisków, więc bez problemu mogę ustawić pod HBO Go apkę HBO MAX, a pod Youtube Smart Next Tube. Poprawnie działa TV w launcherze Playa, o dziwo łapie nawet metro. Live channels też działa ale tu jednak jakieś problemy z głosem czasem są.
Generalnie dla mnie zmiana na plus.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(26-06-2022, 12:39 PM)ghost12 napisał(a): Bez zmian: w HDTV w dalszym ciągu ustawiony region Rosja co uniemożliwia  prawidłowe zeskanowanie MUX 8
Znasz może opis jak to poprawić?
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
czy do wgrania wolf launchera do wersji boxa 3 mam użyć użyć Launch Managera z wersji 2 z dysku goodle do ściągnięcia? Jeśli nie to którego?
Odpowiedz
#6
@dazzler@poczta.fm z tego co pamiętam przy trzeciej wersji po zainstalowaniu dodatkowego launchera i kliknięciu przycisku home wyskakuje okienko wyboru domyślnego launchera, więc nie potrzebujesz managera.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(17-08-2022, 05:42 AM)Matheusz napisał(a): @dazzler@poczta.fm z tego co pamiętam przy trzeciej wersji po zainstalowaniu dodatkowego launchera i kliknięciu przycisku home wyskakuje okienko wyboru domyślnego launchera, więc nie potrzebujesz managera.
Dzięki. Sprawdzę.
Odpowiedz
#8
Faktycznie po zainstalowaniu innego launchera klikam domek i mogę zmienić domyślny launcher.. Mam tylko problem z wolfem. Instalowałem v0.1.9 z podlinkowanych w poradnikach:

Wolf Launcher 0.1.9 - LINK
Wolf Launcher 0.1.8 (dostępne loga: Wolf Launcher, Shield TV, FireTV, Google TV, Tivo TV) - LINK


Również wersje 0.1.7 play i jak daję otwórz po instalacji to raz działa poprawnie, raz brakuje zaznaczeń kafelek albo dziwne się rzeczy wyświetlają a jak potem ustawię jako domyślny launcher to czarny ekran z kilkoma napisami np HDTV i żadnych kafelek i tapety nie ma. Co ciekawe Leanback działa bez problemu jako domyślny launcher a z każdym wolfem mam problem.
Czy ktoś z obecnych tutaj na forum instalował wolfa na v3 albo ja coś źle robie.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
(26-06-2022, 12:39 PM)ghost12 napisał(a): Moje wrażenia po jednym dniu z Play NOW Box v3.
Na temat HDR i formatów dźwiękowych się nie wypowiadam, ponieważ box jest podłączony pod stary telewizor beż żadnego dodatkowego sprzętu audio. Box dostałem po ostatnie aktualizacji więc nie wiem jak było wcześniej.
Na minus - tylko USB 2.0.
Bez zmian: w HDTV w dalszym ciągu ustawiony region Rosja co uniemożliwia  prawidłowe zeskanowanie MUX 8,
zablokowane dodanie DNS adguard.
Na plus: szybszy, bez problemu beż żadnych zabiegów zapytał i zmienił domyślny launcher na ATV, w button mapper mogę zamapować przyciski netflix, youtube itd, na v2 apka nie widziała tych przycisków, więc bez problemu mogę ustawić pod HBO Go apkę HBO MAX, a pod Youtube Smart Next Tube. Poprawnie działa TV w launcherze Playa, o dziwo łapie nawet metro. Live channels też działa ale tu jednak jakieś problemy z głosem czasem są.
Generalnie dla mnie zmiana na plus.
Nagrywanie z HDTV w V3 działa ?
Play Now Box Tv 3
Homatics Box R + USB-C Homatics Tuner DVB-T
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Waldeusz, 1 gości