Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najnowsze oferty cenowe do Raspberry
#1
Cos na  temat ostatnich ofert na Raspberry:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: jon1022
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Od kiedy Fundacja RPI stała się dostawcą podzespołów dla biznesu kupowanie RPI pod kodi straciło sens...
Niemniej plus za info może ktoś skorzysta Smile
Odpowiedz
#3
(06-07-2022, 01:30 PM)jon1022 napisał(a): Od kiedy Fundacja RPI stała się dostawcą podzespołów dla biznesu kupowanie RPI pod kodi straciło sens...
Niemniej plus za info może ktoś skorzysta Smile
Dzieki za feedback, to dla mnie nowosc. Wink
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#4
Jak pomyślę że jeszcze rok temu płaciłem 35 funtów ( ok 40 € ) za Raspberry Pi 4 4Gb to teraz warto się zastanowić czy nie sprzedać swoich zapasów kilku sztuk. Smile
Odpowiedz
#5
Tu jest wpis z oficjalnej strony raspberry pi:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Plus w komentarzach można poczytać o skali patologi z RPI w 2022r

Pomimo kryzysu w branży półprzewodników produkują miesięcznie ok 500 000 sztuk, ale priorytetem są klienci biznesowi - więc dla zwykłych użytkowników/hobbistów prawie nic nie zostaje.
Do tego oficjalni dystrybutorzy nawet jeśli maja coś na sprzedaż rzadko oferują same płytki RPI - większość jest w jakichś zestawach typu plastikowa obudowa + kilka kabli i zasilacz za 50% więcej co dodatkowo winduje cenę.
Odpowiedz
#6
Jak pomyślę że miesiąc dwa temu widziałem oferty po 600-700 zł za sama płytkę to dopiero widać skalę patologi polskich Januszów biznesu. Znam jednego co kupił ponad 100 i sprzedawać chciał z podwójną przebitką.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości