Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Box do filmów i gierek
#41
Rok temu dzislały mi bez problemu pady od iPega i 8Bitdo.
Sprawdzałem nawet specjalne w sklepie przy zakupie akurat mieli boxa z androidem.

Często zwykle pady działają ale nie parują się na dłuższy czas i trzeba je ponownie parować dlatego tak ciężko dobrać tanie i dobre.

Jak masz okazję kupuj raczej pad z własnym donglem, jest pewniejszy że połączy i prawie zawsze działają.
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
(22-06-2022, 03:06 PM)Ktosi napisał(a): Rok temu dzislały mi bez problemu pady od iPega i 8Bitdo.
Potwierdzam - 8Bitdo to klasa sama w sobie i działa mi z każdym sprzętem który mam. iPega - ciut gorzej wykonane, ale też bez problemu działają (mam rozsuwane do tabletu i telefonu - w jednym padła taśma - 14 zł na allegro i 20 minut roboty)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#43
Odpowiedz
#44
Przecież masz podane że to Bluetooth.

Z donglem to masz np. pady Mad Catz czy Olixar. Nie sprawdzałem jak działają w boxach z Androidem bo głownie kupowałem do PS czy GB.
Niektóre pady z donglem mają w opcjach BT ale głównie do obsługi słuchawek a tylko czasami w droższych wersjach do połączenia pada.
Dobrze podobno sprawują się pady pod Xbox360, nie powiem jak bo nie testowałem.
Odpowiedz
#45
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#46
(22-06-2022, 05:59 PM)Ktosi napisał(a): Przecież masz podane że to Bluetooth.
Niby z BT ale bez dongla. Rację miał Tomek pisząc, że to będzie to samo co ten poprzedni.
Chyba jednak trzeba zainwestować trochę więcej.
Ehhh, ale mi ulepszenie zrobili tym nowym androidem...
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Nie niby bo to już jest od bardzo dawna, jak box ma BT łączysz się przez BT z dowolnym padem który ma obsługę BT albo jak pad ma dongla to przez niego. To nie ma znaczenia.
Dongl działa tak samo jak BT ale jest sparowany z padem ( pad + dongl ) to sparowane osobne połączenie BT ale tylko do odbiornika w donglu. Wada musisz często przecinać dongla czy co chwilę parować jak chcesz obsłużyć kilka urządzeń.

Jeszcze inaczej i prościej wytłumaczone.
Nie lubię klasycznych padów i używam odpowiednich klawiatur albo myszek które emulują pada bez problemu bo mogę sobei dowolnie przypisać klawisze, zwykle używam tylko sprzętu Logitecha na donglu unifying czyli wszystko razem na jednym donglu (do którego można 5 urządzeń podłączyć na raz ) . Wpinam dongla i działa. Smile

Mam drugi i trzeci sprzęt z BT , musiał bym dongla przepinać by się podłączyć klawiaturą czy myszką ale... wciskam przycisk na klawiaturze/myszce i paruję do BT z drugim, wciskam znów i paruję do BT z trzecim.
Teraz mam klawiaturę/myszkę sparowaną z trzema urządzeniami pomiędzy którymi sie tylko przełączam tym co potrzebuję użyć w danym momencie :
- pierwsze działa na donglu
- drugie działa na BT drugiego
- trzecie działa na BT trzeciego

Jak widać uniwersalność jest przydatna niestety urządzenia wspierające własnego dongla/nano itp. nazewnictwo własnego nadajnika + dodatkowo BT są zawsze droższą opcją.
Odpowiedz
#48
(22-06-2022, 03:51 PM)Tomek napisał(a): iPega - ciut gorzej wykonane, ale też bez problemu działają (mam rozsuwane do tabletu i telefonu - w jednym padła taśma - 14 zł na allegro i 20 minut roboty)
Jakiego tego iPEGa masz? PG-9076 będzie ok?
Odpowiedz
#49
Ja osobiście mam pod telefon i tablet:
PG-9087S
PG-9083S Red Bat
Ale sprawdzają się też z boxem (ten większy)
Nigdy nie miałem z nimi problemów z parowaniem czy działaniem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#50
Udało się, iPEGA PG-9076 łączy się bez problemu. Teraz tylko jakiś sensowną wtyczkę do gierek ogarnąć i będzie cacy;]
@Tomek, czytałem posty o Advanced Emulator Launcher, ale nie mogę za cholerę się połapać jak to ma działać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości