Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADB AppControl_1.7.5 Rozszerzona kontrola programu ADB
#1
Ostatnia natknąlem się na genialną wręcz alternatywę do Android-Debug-Bridge (ADB) o nazwie:ADB AppControl_1.7.5Poniżej w j. angielskim (sam program jest tez w j. polskim) wraz z opisem i ofertą dewlopera.Uważam, ze program ten warty jest uwagi.

Dlaczego powinienem pobierać ADB AppControl tylko z oficjalnych źródeł?By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Cytat:WAŻNE: Wersje ADB AppControl NIE pobrane z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. mogą być zainfekowane i krytycznie niebezpieczne . Jeśli masz już zainstalowane takie wersje, odinstaluj je i jak najszybciej przeskanuj swój komputer i urządzenia z systemem Android za pomocą oprogramowania antywirusowego.
[Obrazek: 9dea9824199302c928d85.jpg]

Rozszerzona kontrola aplikacji ADB


Cześć przyjaciele,

Chciałbym poruszyć bardzo ważną kwestię bezpieczeństwa.

Zaprojektowałem ADB AppControl tak, aby każdy użytkownik, niezależnie od poziomu umiejętności, mógł z niego łatwo korzystać. Więc kiedy wyłączasz aplikacje, nie musisz wiedzieć, co się dzieje pod maską — wystarczy kliknąć przycisk, a ADB AppControl wykona całą pracę za Ciebie.


Jak to działa?
Tak naprawdę nic skomplikowanego - program zamienia Twoje zadanie w zestaw poleceń i wykonuje je na urządzeniu za pośrednictwem ADB (Android Debug Bridge). Jest to wszechstronne narzędzie wiersza poleceń przeznaczone dla programistów do interakcji z urządzeniami z systemem Android. Jest zwykle używany do debugowania aplikacji, opracowywania oprogramowania układowego i diagnostyki urządzeń mobilnych. ADB oferuje najwyższy możliwy poziom dostępu bez uprawnień administratora. Daj mi znać, jeśli jesteś zainteresowany i chciałbyś, abym w przyszłości wyjaśnił więcej na temat ADB.


Czy to bezpieczne?
Dostęp ADB stworzony przez twórców systemu operacyjnego Android jest dość dobrze przemyślany i chroniony. Ale tylko tak długo, jak użytkownik nie wyraża zgody na debugowanie. Od tego momentu zostanie otwarty dostęp do aplikacji, danych, plików i innych danych osobowych właściciela urządzenia. To wszystko dobrze i dobrze dla użytkownika, ale w rękach atakującego oferuje niemal nieograniczone możliwości hakowania (krytyczny poziom zagrożenia).

Jest tylko jeden sposób kontrolowania tego, co ADB robi na twoim urządzeniu - zrób to sam z wiersza poleceń. Ale w przypadku oprogramowania innych firm, które używa ADB, powinieneś bezwzględnie zaufać jego twórcy i źródłu, z którego pobrałeś jego pliki.

Cytat:ADB AppControl to niezawodny i sprawdzony produkt, którego reputację budowano przez lata. Możesz być tego pewien, ale tylko tak długo, jak pobierasz go z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. .
Poświęciłem tysiące godzin własnego życia na ADB AppControl i jako programista zrobiłem co w mojej mocy, aby chronić moich użytkowników. Niestety, muszę przyznać, że wykwalifikowany inżynier ciemnej strony nie miałby problemu z wstrzyknięciem złośliwego kodu do programu. Po uruchomieniu infekcja urządzenia i kradzież danych osobowych może potrwać zaledwie kilka sekund .Jak możesz się chronić?
Unikanie tego jest bardzo proste - nigdy nie pobieraj ADB AppControl z zasobów stron trzecich! Drodzy przyjaciele, nie narażajcie swojego bezpieczeństwa, bądźcie bardziej ostrożni. W dzisiejszym cyfrowym świecie bardzo łatwo jest popełnić kosztowny błąd. Cokolwiek ci obiecują, nie jest tego warte. Wszyscy mamy wiele ważnych danych osobowych na naszych urządzeniach z Androidem. Zainstalowane aplikacje bankowe , połączone wiele kont, zapisane dokumenty osobiste i zawodowe, zdjęcia itp. Każdy ma coś do stracenia.
ADB AppControl ma świetną darmową wersję, która ma 90% wszystkich potrzebnych funkcji i nie zawiera reklam. Wszystko, czego potrzebujesz, wejdź na oficjalną stronę By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i kliknij przycisk Pobierz.
Ważna uwaga: wersje oprogramowania, które publikuję na moim By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. są również bezpieczne. Polecam jednak zawsze sprawdzać By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. pobranych plików.
PS Mały bonus dla tych, którzy przeczytali do tej pory i chcieliby wesprzeć projekt kupując Edycję Rozszerzoną. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. kodu promocyjnego READCAT2022 przy zakupie, aby uzyskać 10% zniżki.Dziękuję za Twój czas!

pełen szacunku,Cyber.Cat

Podziękowali: sky02
Lepiej jest stworzyć coś, co inni skrytykują, niż nie stworzyć niczego i krytykować innych.
Odpowiedz
REKLAMA:#2
Dzięki wielkie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości