Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Catchup dla TVP w PVR IPTV simple client
#1
Poszukuję wskazówek jak ustawić catchup dla kanałów TVP w PVR IPTV simple client.

Zaimportowałem listę kanałów m3u wygenerowaną w dodatku TVP GO, działa też EPG ale nie wiem jak ustawić catchup żeby można było oglądać programy z poprzednich dni. [Obrazek: Hr9i88wl.png]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jak Cię interesuje archiwum, to zerknij na tą wtyczką:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 
 Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#3
(24-07-2022, 07:12 PM)yaros11 napisał(a): Poszukuję wskazówek jak ustawić catchup dla kanałów TVP w PVR IPTV simple client.

Zaimportowałem listę kanałów m3u wygenerowaną w dodatku TVP GO, działa też EPG ale nie wiem jak ustawić catchup żeby można było oglądać programy z poprzednich dni.

Też szukam odpowiedzi na to pytanie, samodzielnie nie udało mi się tego zrobić.
Kluczowy jest prawdopodobnie "Query format string", być może trzeba zadać takie pytanie autorowi wtyczki, na githubie.
Odpowiedz
#4
@yaros11 , @just123 ,
Pracujemy właśnie nad nową wtyczką, By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., w której będzie możliwość odtwarzania archiwum z poziomu IPTV Simple Clienta. Aktualizacja możliwe, że wyjdzie dzisiaj Smile

Podziękowali: sky02, just123
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości