Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak nagrywać w aplikacji Tivimate (premium) przy wyłączonym tv boxie?
#1
Witam. Jak nagrywać w aplikacji Tivimate przy wyłączonym tv boxie? Czy można zaznaczyć jakąś opcję w apce lub w ustawieniach boxa, żeby tak nagrywało? Gdy włączam nagrywanie apka normalnie nagrywa. Wyłączam boxa, gdy po kilku minutach włączam i nadal nagrywa. Potem znowu wyłączam boxa na dłużej i włączam, ale po skończonym planowo nagrywaniu nagrania nie ma w nagraniach. Co zrobić, żeby nagrywało nawet przy dłuższym wyłączeniu tv boxa?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(31-07-2022, 03:24 PM)bronek105 napisał(a): Witam. Jak nagrywać w aplikacji Tivimate przy wyłączonym tv boxie? Czy można zaznaczyć jakąś opcję w apce lub w ustawieniach boxa, żeby tak nagrywało? Gdy włączam nagrywanie apka normalnie nagrywa. Wyłączam boxa, gdy po kilku minutach włączam i nadal nagrywa. Potem znowu wyłączam boxa na dłużej i włączam, ale po skończonym planowo nagrywaniu nagrania nie ma w nagraniach. Co zrobić, żeby nagrywało nawet przy dłuższym wyłączeniu tv boxa?
w stawieniach boxa ustaw szybkie uruchomienie nie wyłączenie.
Odpowiedz
#3
(04-08-2022, 05:00 AM)jacekr napisał(a):
(31-07-2022, 03:24 PM)bronek105 napisał(a): Witam. Jak nagrywać w aplikacji Tivimate przy wyłączonym tv boxie? Czy można zaznaczyć jakąś opcję w apce lub w ustawieniach boxa, żeby tak nagrywało? Gdy włączam nagrywanie apka normalnie nagrywa. Wyłączam boxa, gdy po kilku minutach włączam i nadal nagrywa. Potem znowu wyłączam boxa na dłużej i włączam, ale po skończonym planowo nagrywaniu nagrania nie ma w nagraniach. Co zrobić, żeby nagrywało nawet przy dłuższym wyłączeniu tv boxa?
w stawieniach boxa ustaw szybkie uruchomienie nie wyłączenie.
Nie wiem gdzie jest to ustawienie. Możesz szerzej wyjaśnić? Zaznaczyłem tylko włączaj z dekoderem i odznaczyłem wyłączaj z dekoderem.
Odpowiedz
#4
(31-07-2022, 03:24 PM)bronek105 napisał(a): Witam. Jak nagrywać w aplikacji Tivimate przy wyłączonym tv boxie? Czy można zaznaczyć jakąś opcję w apce lub w ustawieniach boxa, żeby tak nagrywało? Gdy włączam nagrywanie apka normalnie nagrywa. Wyłączam boxa, gdy po kilku minutach włączam i nadal nagrywa. Potem znowu wyłączam boxa na dłużej i włączam, ale po skończonym planowo nagrywaniu nagrania nie ma w nagraniach. Co zrobić, żeby nagrywało nawet przy dłuższym wyłączeniu tv boxa?
Problem rozwiązałem sam i przekazuję dla potomnych. Nagrywać w aplikacji tivimate przy wyłączonym tv boxie się nie da. Może po kolejnych aktualizacjach to się zmieni, ale póki co można nagrywać przy uśpionym boxie. Należy w ustawieniach androida zaznaczyć opcję uśpij i dekoder nam nagra to co chcemy będąc w uśpieniu.
Odpowiedz
#5
Nie wiem jakiego dostawce IPTV masz ale jak np tele czy plusx to w Kodi można pobrać z archiwum. No chyba, że chcesz nagrywać kanał, który nie ma archiwum.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
W nvidia shiled da się nagrać przy wyłączonym boxe

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(14-09-2022, 09:53 AM)mjw napisał(a): Nie wiem jakiego dostawce IPTV masz ale jak np tele czy plusx to w Kodi można pobrać z archiwum. No chyba, że chcesz nagrywać kanał, który nie ma archiwum.
Której wtyczki używasz do pobierania z archiwum ?  czy działa też na Coreelec ?
Odpowiedz
#8
iptv archive downloader, znajdziesz na forum albo mtvguide od Mariusz89
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
(14-09-2022, 03:00 PM)Maciej_27 napisał(a): W nvidia shiled da się nagrać przy wyłączonym boxe

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 U mnie też się nie da przy wyłączonym tylko przy uśpionym boxie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości