Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak internetu.
#1
Witam wszystkich.


 Od kilku dni mam problem z kodi oraz z wtyczka tuner tv.  Przestała działać a dokładniej kodi nie łączy się z internetem. Chciałem sprawdzić dziennik zdarzeń lecz niestety nie znam się na tym . ( zielony jestem) proszę o pomoc jak rozwiązać problem gdyż wyskakuje  komunikat "brak internetu". Internet w pc jest, ten sam problem na tv występuje gdzie mam podpięty stick amazona i zainstalowane jest kodi. 

dziennik zdarzeń w załączniku.
  

 Za wszelkie inf  oraz pomoc WIELKIE DZIEKI



Załączone pliki
logi.txt
Rodzaj pliku: .txt
Ilośc pobrań: 9
Rozmiar: 64.83 KB
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wrzuć logi na jakieś pastebin lub podobny - jest błąd na forum który nie pozwala na pobieranie załączników.
Sprawdź firewall, vpn, zmień dostawce internetu - skoro nie łączy kodi - to problem jest poza nim.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
1. Używasz Kodi 19.0 - zaktualizuj do najnowszej wersji 19.4 - twoja ma ponad rok
2. - to co wyżej - sprawdź inne połączenie sieciowe (hotspot wifi z telefonu), sprawdź firewall na routerze, blockery itp.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(06-08-2022, 06:05 AM)Tomek napisał(a): 1. Używasz Kodi 19.0 - zaktualizuj do najnowszej wersji 19.4 - twoja ma ponad rok
2. - to co wyżej - sprawdź inne połączenie sieciowe (hotspot wifi z telefonu), sprawdź firewall na routerze, blockery itp.
zaktualizowane do najnowszej wersji , firewall na routerze(wylaczenie firewalla) nic nie dalo, jedyne do czego udalo mi sie dojsc z tym problemem to dzialaja mi jedynie kanaly FHD, ale nie mam wszystkich kanalow. co do blockerow to nic nie mam na kompie. Zostal jedynie support z telewizjairadioprogramy moze oni cos pomoga. 
 Chyba ze ewentualnie zna ktos strone ( platna) gdzie mozna poprac wtyczke i wykupic tv online.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości