Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weeb.tv dla Kowpi
#1
Witam. Potrzebuje pomocy. Mianowicie po jakiś 3 latach odkurzyłem swojego TV Box na androidzie. Przed trzema laty instalacja kodi i wtyczki weeb.tv była niesamowicie prosta. Na dzień dzisiejszy spędzam już 4 wieczór na przeglądaniu forum i szukaniu skutecznego zainstalowania wtyczki weeb.tv. Najnowsza wersja 19.4 + wtyczka ze strony weeba oczywiście nie działa... próbowałem z wersja 17 i starymi wtyczkami (to co działało 3 lata temu) ale nagle okazuje się że wersja 17 nie jest kompatybilna z moim androidem. Szlak mnie trafią i ręce opadają, ale nie poddam się ? Czy ktoś jest w stanie podesłać link do wtyczki lub repozytowrium weeba które zadziała z kowpi ?
REKLAMA:



#2
Kodi 19.4 + WeebTv 0.3.0 działa normalnie.
Na niższym Kodim nie zadziała.
#3
Niestety nie u mnie Kodi 19.4 Matrix + wtyczka ze strony weeb.tv , a koniec końców pojawią się info jak poniżej. [Obrazek: aaUdBA1l.jpg]
#4
#5
Niestety ale dokładnie tą wtyczkę pobieram. A najlepsze jest ro że nie działa to ani na mi boxie jak i na Galaxy Note 20.

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale przy pobieraniu Kodi z oficjalnej strony, przez sklep play, pobiera się wersja 19.3 ?
#6
daydrimer napisał(a):Mam weeb. na kodi i nie działa. Na INTERNECIE również

Wszystko działa...

[Obrazek: 7Gfyqkf.jpg]


[Obrazek: JpO64yQ.jpg]


[Obrazek: UCFTmjG.jpg]
REKLAMA:



#7
daydrimer napisał(a):WEEB TV na KODI
Mam problem na wszystkich kanałach
jaka jest przyczyna

Przyczyna?...nie wiesz/nie umiesz/nie potrafisz...działa bez uwag!


[Obrazek: pMhfUQr.jpg]

[Obrazek: HjRVtv9.jpg]

[Obrazek: U0teeQ9.jpg]
#8
(08-12-2022, 11:43 AM)Łonogrzmot napisał(a):
daydrimer napisał(a):Mam weeb. na kodi i nie działa.

Wszystko działa...
Kolego mam 65 lat wnuczek uruchomił mi Kodi i weeb. Niestety nie ma wnuczka w Polsce i mam z nim utrudniony kontakt. Ten drugi zrzut "uruchomienie obrazu" który podajesz nie jestem w stanie uruchomić. Mam Kodi v.19.4 Czy to ma jakieś znaczenie?

[Obrazek: 7Gfyqkf.jpg]


[Obrazek: JpO64yQ.jpg]


[Obrazek: UCFTmjG.jpg]
[Obrazek: yLrYID0l.jpg][Obrazek: TOFG5Ve.jpg][Obrazek: xZY7WQS.jpg]
#9
(22-12-2022, 11:41 AM)daydrimer napisał(a): wnuczek uruchomił mi Kodi i weeb


Jeśli wnuczek wykupił na kolejne miesiące, to przynajmniej w przeglądarce powinno działać. Piszesz, że na internecie też nie działa, tylko musiałbyś jaśniej, co konkretnie na internecie nie działa. Logowanie?
#10
Dzięki za próbę podpowiedzi. Ale weeb tv nie działa tylko na KODI. Na przeglądarkach internetowych jest OK. Dni Premium mam jeszcze na 55 dni. Na Kodi nie działa na WIN11 i na Smart Android również nie odbieram żadnego programu.[Obrazek: wSdZxD5l.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości