Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodawanie do biblioteki filmow
#21
Zgodnie z instrukcją dodałem cały folder domowy -> userdata -> addon_data -> plugin.video.covenant -> Movies do biblioteki, natomiast z poziomu Covenant miałem dostęp do swojej watchlisty z trakt.tv. I wchodząc przez Covenant do tej listy byłem w stanie otworzyć filmy mieszczące się w niej.
Podejrzewam, że problem polega na tym, że w danym miejscu na dysku nie ma fizycznie pliku, co powoduje brak filmu w bibliotece, bo dopiero po jego pobraniu poprzez Covenant pojawia się w bibliotece.
Tak czy siak na razie muszę się cofnąć trochę w konfiguracji, bo niestety ale nie potrafię uruchomić komunikacji między trakt.tv a IMDb, gdzie posiadam moją listę ocenionych filmów / seriali i moją aktualną watchlistę.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Gdy masz liste w trakt dodana do kodi to nie ma plików na karcie. Gdy dodajesz film do bibliotego to jakies pliki są tworzone w bibliotece po czym biblioteka wyświetla sie w meny głownym. Dodaj widget watchlisty z covenant do menu głownego i bedzie po problemie
Odpowiedz
#23
Właśnie znalazłem opcje importowania filmów z trakt.tv do biblioteki

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Only the dead have seen the end of war.

Plato
Odpowiedz
#24
Panowie mam problem.
Mam mecool m8s pro L. Dodaję źródło, zaznaczam ze są tam pliki movie, robię aktualizację biblioteki i nic się nie dzieje. Co robię nie tak ? Oczywiście problem dotyczy kodi 17.

Proszęęęę o pomoc!
Odpowiedz
#25
Nazwy plików nie odpowiadają tytułom? Logi, logi, logi...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#26
Jak dodaję ręcznie po jednym pliku do bibliotek to każe mi poprawiać nazwę pliku. Jaki scrapper do seriali polecacie ? Logi ? O co chodzi ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
@tomeksup logi to nic innego jak dziennik zdarzeń, zawsze jak Kodi wywali błąd to w pliku zapisane jest dlaczego. Najłatwiej dostać się do takiego pliku poprzez wtyczkę albo ręcznie podejrzeć plik z błędami. Tutaj jest wtyczka, która pozwala na zaglądnięcie w logi albo udostępnienie ich żebyś mógł się z nami podzielić. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: jelonki20
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#28
Hej,
A czy ktoś z Was wie w jaki sposób można dodać do biblioteki film nie korzystająć z żadnego scrappera? Skoro przestał działać scrapper wbudowany w kodi i na razie nie zapowiada się, że ruszy to chcę samodzielnie budować bibliotekę. Dodawania okładek to nie problem a opisy są mi zbędne (na razie).
=========
Pozdrawiam,
jelonki20

HiMedia Q10 Pro + Kodi 19.1 + 1x4TB + 2x1TB
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości