Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skórka Embuary (Matrix/Nexus) nie wymaga Emby i działa w każdej konfiguracji Kodi.
#1
Jak w temacie tj. skórka Embuary (Matrix/Nexus) została opracowana dla użytkowników Emby, ale dobrze działa w każdej konfiguracji Kodi 19 Matrix oraz Kodi 20 Nexus. Informacja o skórce Embuary jest podana w linku poniżej:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Uwaga! Zaznaczam, że skórka Embuary do poprawnego działania w ogóle nie wymaga Emby. Więc nie trzeba instalować dodatków które są proponowane pod koniec instalacji skórki Embuary. Co do samej skórki, działa bardzo szybko i stabilnie, jest funkcjonalna, ma też ładny, intuicyjny i czytelny interfejs. Dlatego skórka Embuary (Matrix/Nexus) jest godna uwagi.

W przypadku, gdy ktoś zainstalował skórkę z dodatkami Emby i ich nie potrzebuje to należy odinstalować skórkę, wszystkie dodatki Emby (w tym zależności Emby) i zainstalować skórkę od nowa, ale bez instalacji proponowanych dodatków.

Instalacja skórki Embuary (Matrix/Nexus) w Kodi: Ustawienia > Dodatki > Zainstaluj z repozytorium > Kodi Add-on repository > Wygląd i działanie > Skóra > Embuary (Matrix/Nexus)
Dziwna sprawa, ale nie wiem dlaczego, przez Ustawienia: Interfejs/Skóra/Pobierz więcej, miewałem niekiedy problemy z instalacją skórki Embuary (Matrix/Nexus), dlatego dla zainteresowanych zdecydowanie zalecam powyższą bezpośrednią instalację skóry z oficjalnego repo Kodi Add-on repository. 

Pozdrawiam

Edit. Skórkę polecam, ponieważ podoba mi się jej wygląd i dlatego ją przez pewien czas stosowałem na Kodi 19 i Kodi 20.
Odpowiedz
REKLAMA:#2
Zainstalowałem skórkę na Canal+ Box i wygląda pięknie. Z tym, że po dodaniu własnych widżetów (foldery z FanFilm - Nowe Filmy, Trendy, Najpopularniejsze, W kinach i kilka gatunków) skórka po zaimportowaniu plakatów strasznie tnie... Czy da się coś zrobić, żeby przeglądanie było płynne? Próbowałem ograniczyć do 10 pozycji każdy widget, ale nie zauważyłem różnicy.
Odpowiedz
#3
Spróbuj przełączyć w fanfilm na otwierane źródeł w oknie a nie w katalogu. Może coś pomóc
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
Próbowałem już, ale bez różnicy. Problem dotyczy jedynie głównego ekranu, w ustawieniach i wtyczkach wszystko śmiga płynnie
Odpowiedz
#5
A jak dodać zakładkę "telewizja" z programami tv?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości