Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titan BINGIE MOD
#1
Exclamation 
@adrt8v  "Sprawdziłem. Niestabilna. Przycina się podczas wychodzenia z ustawień do menu itp."

Przeniosłem moją odpowiedź dla użytkownika @adrt8v z wątku  "SPIS SKÓREK DO KODI 19+": 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (tam wpis usunąłęm).


Titan BINGIE MOD jest to bardzo ciężka skórka, wymagająca super wydajnego sprzętu. Na moim sprzęcie skórka Titan BINGIE MOD na Android TV też często się zawiesza tj. na Canal+ Box i Xiaomi Mi Box S, jedynym wyjściem z problemu jest powtórne zainstalowanie Kodi (bez deinstalacji zainstalowanego na sprzęcie Kodi) w tej samej wersji lub wyższej:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Nic nie zostanie usunięte, Kodi dalej działa.

Jednak zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze skórki Titan MOD, która też ma też niektóre funkcje upodabniające wyglądem do Netflixa (Kompozycja menu w stylu Netflixa lub Netflix Origin) oraz świetnie się sprawuje na Kodi Nexus.  Szersze info:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Próbowałem kilkukrotnie używać na Xiaomi Mi Box S oraz Boxi-e Canal+  skórkę Titan BINGIE MOD, ale coś mi "ciężko" chodziła na Kodi 19 i Kodi 20. Być może miałem tylko takie wrażenie, po przejściu ze skórki Titan Vanilla, która naprawdę działała szybko jak błyskawica, przynajmniej w porównaniu do skórki Titan BINGIE MOD... 
Dla osób mających bardzo wydajny sprzęt oraz dla fanów interfejsu użytkownika Netflix,  skórka Titan BINGIE MOD może sprawdzać się dobrze  np. na Nvidia SHIELD TV Pro z wydajnym procesorem Tegra X1+  oraz układem graficznym zbudowanym na bazie architektury Maxwell skórka Titan BINGIE MOD powinna działać bez większych problemów.  Natomiast ja na moim sprzęcie o przeciętnej wydajności dla Kodi obecnie stosuję skórkę Titan MOD.

Zaznaczam, że spotkałem się z opiniami osób używających Nvidia SHIELD TV Pro, którym skórka Titan BINGIE MOD nie sprawia problemów...

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Titan Bingie Mod działa płynnie i bezproblemowo zarówno na Nvidii jak i Firesticku Max.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
#3
Exclamation 
Pragnę wyrazić wdzięczność dla AchillesPunks autora skórki Titan BINGIE MOD, który jest dużym znawca skórek opartych o Titana. Stworzył on skórkę Titan BINGIE MOD oraz udziela porad przy innych skórkach powiązanych z Titanem na Forum Kodi. AchillesPunks reaktywował Titan Vanilla w Matrix+.  Dzięki niemu oraz wszystkim osobom, którzy przyczynili się do dalszego rozwoju skórki Titana w formie modów (Titan BINGIE MOD, Titan Vanilla Matrix+, Titan Vanilla (Nexus), Titan MOD) skórka Titan dalej żyje...  Moją ulubioną skórką zawsze był Titan. Cieszę się, że ta kultowa skórka ma kontynuację w postaci modów tj. Titan BINGIE MOD, Titan Vanilla Matrix+, Titan Vanilla (Nexus), Titan MOD. W dalszym rozwoju skórki Titan, była i jest znacząca zasługa AchillesPunks.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Exclamation 
Została wydana nowa aktualizacja Titan BINGIE MOD.  Info:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Szczęśliwego Nowego Roku!
Odpowiedz
#5
Łatwiej się to instaluje niż wcześniej?
Odpowiedz
#6
Exclamation 
@zborus z samą instalacją skórki Titan BINGIE MOD jest bez zmian, ale da się ją zainstalować...  
Podałem info dla zainteresowanych i mogą ją przetestować po zmianach zawartych w najnowszej aktualizacji (aktualizacja podana przez matke: 2023-12-31, 17:15  "Została wydana nowa aktualizacja. Chodzi głównie o dopracowanie skórki i naprawienie kilku błędów.").

Nie ma większych problemów z instalacją skórki Titan BINGIE MOD na Kodi. Natomiast, problem jest w tym na co zwraca uwagę @adrt8v  "Sprawdziłem. Niestabilna. Przycina się podczas wychodzenia z ustawień do menu itp.", też moim zdaniem jest to bardzo ciężka skórka, wymagająca wydajnego sprzętu. Na moim sprzęcie Xiaomi Mi Box oraz Box-ie Canal + działa, ale z dużymi problemami. Ja od Nowego Roku całkowicie przechodzę na skórkę Titan MOD ( obecnie w wersji próbnej Titan MOD mającą modyfikację OSD:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ). Z instalacją tej skórki na nowym tj. świeżo zainstalowanym Kodi nie ma żadnych problemów, skórka Titan MOD w działaniu sprawuje się doskonale i tę skórkę polecam najbardziej. Opis instalacji Titan MOD w wątku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Skórka działa bardzo szybko i stabilnie, używam Titan MOD z motywem NightShift.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Exclamation 
Natknąłem się na intrygującą informację, na Forum Kodi użytkownik Romika2505  zwrócił uwagę, że  w dniu 2023-12-12, 19:35 twórca skórek matke napisał:  "Szczerze mówiąc, przez ostatnie kilka miesięcy pracowałem nad niestandardową wersją skórki, która jest bardziej zoptymalizowana pod kątem Android TV, ponieważ znacznie częściej korzystam z telewizora Xiaomi niż z komputera. Oczywiście rozwój tbm (Titan BINGIE MOD) będzie kontynuowany."
Użytkownik Romika2505 prosi, aby twórca skórek matke  "napisał coś więcej na temat tej nowej skórki na Android TV.  Ciekaw jest jak ona wygląda."  
Źródło:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.#

Próbowałem bardzo wielu skórek, ale obecnie skórka Titan MOD z motywem NightShift jest zdecydowanie najlepszą dla moich potrzeb. Zaznaczam, że skórka Titan MOD to tylko mój subiektywny wybór używanej skórki na Kodi. Oczywiście, że jest też wiele innych dobrych skórek na Kodi. Niektóre ze skórek dostępnych na Kodi maja zagorzałych zwolenników, jednak tylko przetestowanie tych skórek pozwoli poznać ich zalety. Gdy skórka się nie spodoba, można szukać kolejnej, do zmiany na bardziej pasującą... Dlatego może być, że skórka stworzona przez matke (w przypadku jej upublicznienia) dla licznych użytkowników będzie najlepszym wyborem. Mam nadzieję, że matke opublikuje swoją skórkę, aby miłośnicy Kodi mogli ją przetestować. 

Szacun dla matke za pracę nad skórkami na Kodi.

Pozdrawiam


Edycja.  Niestety, niestandardowa wersją skórki stworzona przez matke, która jest bardziej zoptymalizowana pod kątem Android TV nie została do tej pory jej upubliczniona...  
Oczywiście, że upublicznienie stworzonej skórki jest wyborem autora i jest tylko w jego gestii, jednak zawsze jak będzie chciał to może to zrobić.

Moim zdaniem najlepszą skórką dla Android TV jest Titan MOD. Obecnie na Android TV korzystam z wersji próbnej (ze zmianą OSD) skórki Titan MOD z motywem NightShift, wszystko działa idealnie. Bardzo polecam tę skórkę dla Kodi. Podana poniżej wersja Titan MOD instalowana z pliku ZIP jest przeznaczona dla Nexusa:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Uwaga. Ważna aktualizacja skórki Titan MOD zostanie wkrótce ogłoszona przez opiekuna skórki Fuchs2468 i będzie zawierać wszystkie poprawki dla wersji Nexus i Omega. Autor skórki wprowadzi do niej zmiany w widokach (alternatywna ramka dla wszystkich widoków) oraz zmianę OSD dla Android TV.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości