Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skórka Estuary Mod V2 (Matrix/Nexus).
#1
Opis i dane skórki Estaury Mod V2 (Matrix/Nexus) znajduje się w spisie skórek do Kodi 19+:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:#2
Czy ktos zna tą skórke i może pomóc w jej konfiguracji ?
Odpowiedz
#3
Skórka Estuary Mod V2 dostała pełną aktualizację i poprawki do Kodi 20 Alpha 3, skórka automatycznie się aktualizuje do wersji Nexus po instalacji Kodi 20. Skórka działa bardzo szybko. 

Nie zaleca się używania jakichkolwiek wersji Alpha, ale zauważyłem, że w przeciwieństwie do wersji Alpha 2, w Kodi wersji Alpha 3 wtyczki wideo które używam działają bez żadnych problemów. Ja aktualizowałem z Kodi 19 Matrix do Kodi v20 Nexus, przez bezpośrednie wgranie pliku APK z Kodi v20 Nexus, to co miałem wcześniej na Matrix-e wszystko działa na Nexusi-e v20 Alpha 3. Na Nexusi-e używam skórkę Estuary Mod V2.

Uwaga!  Moje wtyczki działają, ale zaznaczam, że jest masa innych wtyczek, które mogą nie działać w wersjach testowych Kodi 20 tzw. wersjach przedpremierowych, dlatego zdecydowanie lepiej pozostać na Kodi 19 Matrix do czasu, aż wersja ostateczna Kodi 20 zostanie wydana. Ja mam zainstalowane Kodi 20 Alpha 3 oraz WBMC 19.4 Matrix gdzie mam zdublowane wtyczki wideo (jakby były jakieś problemy z Kodi 20 Alpha 3, mogę dalej korzystać z Kodi na forku Kodi tj. WBMC v19.4).

Poniżej dla zainteresowanych linki do plików APK do pobrania z oficjalnych stron (Kodi i WBMC nie kolidują ze sobą, chociaż praktycznie mają takie same funkcje (wręcz identyczne) i mogą być zainstalowane na tym samym urządzeniu z Androidem:

Wersja przedpremierowa    Kodi v20 (Nexus) Alpha3   ARMV7A (32-BITOWY)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wonderbox.tv Media Center (WBMC) v19.4 (ARM 32bit) APK
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Ponownie zapytam- czy masz jakies pojecie o tej skórce by pomóc w ustawieniach ?
Odpowiedz
#5
(12-09-2022, 06:51 AM)somer napisał(a): Ponownie zapytam- czy masz jakies pojecie o tej skórce by pomóc w ustawieniach ?


Odpowiadam na zadane pytanie, dla moich potrzeb skórka Estuary Mod V2 (Matrix/Nexus), perfekcyjnie działa na Kodi 20 Alpha 3. absolutnie nie potrzebuję żadnych ustawień, ponieważ konfiguracja wyjściowa akurat tej skórki jest dla mnie całkowicie wystarczająca...

Być może są użytkownicy tej skórki, którzy konfigurują tę skórę, a nie pozostają na jej wersji wyjściowej i podzielą się swoją wiedzą w tym wątku.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Przecież konfiguracja wyjściowa Estuary Mod v2 jest taka sam jak deafaultowej skórki Estuary !
Skąd w takim razie wiesz ,że działa perfekcyjnie , skoro nie tykałeś żadnych ustawień ?!
Informuje więc ,że nie , nie działa perfekcyjnie ! Gdyby tak było nie była by potrzebna pomoc przy ustawieniach.

Może jednak trafi tu ktoś kto ma trochę więcej pojęcia o czym mówi i będzie potrafił doradzić jak ustawić w menu startowym bezpośrednie wejście w pozycje z kolekcji Trakt.
Chodzi o to,żeby w menu startowym wyświetłały się okładki filmów- na tą chwilę przy próbie takiej konfiguracji tworzy się "pętla" i po kliknięciu danej pozycji skrobaki dowolnej wtyczki odpalają się kilkukrotnie.
Odpowiedz
REKLAMA:#7
Przecież napisałem wyraźnie dla moich potrzeb skórka działa perfekcyjnie, jest bardzo szybką oraz jest jednak inną od skórki systemowej.

Rozumiem, że dla Ciebie skórka ta sprawia problemy. 
Jest otwarty wątek, jak ktoś zna odpowiedzi na Twoje problemy to Ci napisze.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
A nie mozesz zwrocic sie z bezposrednia prosba do autora? On udziela sie na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. KN (i kodi takze) i jeszcze nie spotkalem sie z przypadkiem by komus odmowil pomocy. Skin kladzie szczegolny nacisk na LiveTV (i to z satki) i w tej materii jest chyba najlepszy.

Podziękowali: arkady1964
-------------------------------------------------------------------------
X96 Max Plus 4/64 + DVBSky S960 + CoreELEC + VDR + OSCam
-------------------------------------------------------------------------
Odpowiedz
#9
(13-09-2022, 06:38 PM)callahan napisał(a): (...)  Skin kladzie szczegolny nacisk na LiveTV (i to z satki) i w tej materii jest chyba najlepszy.


Callahan, dla Ciebie zaletą tej skórki jest kładzenie szczególnego nacisku na LiveTV, natomiast dla mnie główną zaletą tej skórki jest jej szybkość Z szybkością działania skórek bywa różnie, przykładowo, bardzo podoba mi się skórka Titan Binge, co z tego, skoro w działaniu Titan Binge jest powolny na Androidzie (mój obecny sprzęt to box canal+ oraz  Xiaomi Mi Box S). Do niedawna używałem skórkę Titan Vanilla, była to moja ulubiona skóra, ale wsparcie dla tego skina zakończyło się na Kodi 18.9 Leia. 

Na Kodi używam tylko kilka wtyczek wideo. Z Matrix-a przeszedłem teraz na Kodi 20 Nexus Alpha 3, zainstalowałem skin Estaury Mod V2 (skin po aktualizacjach jest w wersji - Wersja 4.0.2+nexus.2), wszystko śmiga, skórka nie muli systemu.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości