Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV.
#21
Star 
Kolejna moim zdaniem bardzo ciekawa aplikacja tj. przeglądarka Orions Browser, która jest kontynuacją przeglądarki Monument Browser (Monument Browser był płatny, aplikacja Orions Browser jest bezpłatna i ma te same funkcje oraz jest cały czas rozwijana w sukcesywnych kolejnych aktualizacjach).

Na wstępie kilka uwag, przeglądarka Orions Browser jest podobna w funkcjonalności do Amaze Browser, ale jest dużo od niej lepsza, ponieważ Amaze Browser nie jest od kilku lat rozwijana i jest praktycznie "martwa", np. w Amaze Browser nie działa już blokowanie reklam. 

Zaznaczam, żę pod względem bezpieczeństwa obu przeglądarkom daleko do takich pewniaków jak np. Google Chrome... Obie przeglądarki są dostępne bezpłatnie w Sklepie Google Play, nie polecam instalować ich jednak na smartfony oraz na urządzenia gdzie przeprowadzamy jakiekolwiek transakcje finansowe np. bankowe, zakupy przez internet lub przeglądamy poufne dane.

Aplikacja Orions Browser jest dostępna do pobrania i instalacji z pliku APK na Androida 5.0 lub nowszego,  wielkość pliku APK jest bardzo mała tylko 1,2 MB (zaledwie, około 1 MB). W internecie jest wiele stron skąd można pobrać plik APK (nie podaję linków, ponieważ aplikacja jest wciąż sukcesywnie aktualizowana i są dostępne coraz nowsze bezpłatne wersje).

Przeglądarka Orions Browser ma sporo unikatowych funkcji np. zapisuje linki do filmów i można je potem odtworzyć w dowolnym zewnętrznym playerze np. Wuffy Media Player. Między innymi w podanych poniżej 7 odtwarzaczach Audio - Wideo współpracujących z Orions Browser:

1. Wuffy Media Player
2. VLC media player
3. MX Player
4. GV Video Player
5. Nova Video Player
6. Kodi
7. Tidox Player

Większość innych odtwarzaczy wideo też działa z przeglądarką Orions Browser, ale powyżej wymienione mają wiele przydatnych funkcji. Można też wypróbować inne odtwarzacze np. nPlayer. 

Przeglądarka posiada funkcję pływającego okna przeglądarki (Floating Browser) dla strony internetowej lub filmu (coś w rodzaju PiP - Picture in Picture (obraz w obrazie).

Poniżej jak skonfigurować przeglądarkę Orions Browser w ustawieniach, aby działała bez większych problemów (są to najbardziej istotne ustawienia, jest jeszcze dużo opcji ustawień w zależności od preferencji):

Ustawiamy pasek nawigacyjny na dole ekranu. W prawym dolnym rogu klikamy na ikonkę menu (trzy poziome kropki), następnie w Settings.

W Navigation mode koniecznie wybieramy > Deskop (w menu również załączamy Deskop site)

W Search engine do wyboru np. > Google, Bing, DuckDuckGo  itd.

Zaznaczamy > Force Phone interface

Załączamy > Block ads

Załączamy > Enhance adblocker

Załączamy > Strict anti tracking

Poniżej dwa bardzo istotne ustawienia, dla działania przeglądarki Orions Browser:

1. Koniecznie załączamy > Strict popup policy (co prawda niektóre reklamy będą się wyświetlać, ale będzie można zawsze je zamknąć klikając na ikonkę zamknięcia po prawej stronie paska, natomiast potrzebne strony otwieramy klikając z lewej bocznej strony paska, u góry okienka).

2. Koniecznie wyłączamy > Disable pup-up windows (blokuje co prawda reklamy, ale zarazem blokuje też strony do których chcemy mieć dostęp).

Załączony > Picture in picture (daje dostęp do okna w oknie oraz do pływającego okienka).

Załączony > Javascript execution

W poście są podane preferowane przeglądarki np. TV-Browser Internet czy Kiwi Browser i te najbardziej polecam. Natomiast przeglądarka Orions Browser jest skierowana dla zainteresowanych jej funkcjami, których nie ma w innych przeglądarkach.

Zaznaczam, że sterowanie przeglądarką Orions Browser na Android TV jest możliwe, ale   do nawigacji przeglądarką należy stosować pilota Air Mouse, bezprzewodową myszkę lub klawiaturę z touchpad-em   (sterowanie kursorem i przewijanie strony kursorami, lewy-prawo, dół-góra). Działają też  przyciski kursorów od pilota Android TV.

W celu pokazania paska nawigacyjnego na dole ekranu,  niekiedy wystarczy kliknąć na pilocie Air Mouse przycisk cofania.

Na dole ekranu w lewym rogu, klikając na gwiazdkę dodajemy do zakładek (Bookmars) ulubione strony internetowe.

Odtwarzacze wideo które działają w Orions Browser po kliknięciu w przeglądarce na opcję "Open with External Player" (dostępny po wcisnięciu przycisku pobierania linku, ikonka strzałki pobierania lub menu w Intercept Dowlands oraz w History, klikamy na stronę oraz odnośnik >). Szersze info o działających zewnętrznych odtwarzaczach wideo w przeglądarce Orions Browser:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=41773#pid41773
Szczególnie polecam Wuffy Media Player

Uwaga. Dla przeglądarki Orions Browser trzeba dodatkowo zainstalować aplikację Sideloand Launcher  - Android TV,  dostępną do pobrania z oficjalnego Sklepu Google Play, mamy wtedy dostęp do ikonki wybierania Orions Browser.

Pozdrawiam

Edit. Jeszcze ustawienia które maja wpływ na komfort użytkowania przeglądarki Orions Browser:

Klikamy w dolnym lewym rogu na ikonkę menu (trzy pozime kropki), następnie w extras. Tutaj mamy kilka możliwych opcji do ustawienia.

ZOOM LEVEL, powiększenie ekranu,  proponuję ustawić 125%

Theme, ustawienie trybu ciemnego,  proponuję "Dark", tryb ten przyciemnia tło oraz menu kontekstowe. Tryb Night Mode działa jak Dark oraz przyciemnia wszystkie otwierane strony.

Jest jeszcze wiele innych ustawień, ale te dwie podane są najbardziej polecane 
Szczególnie zaś, ustawienie ZOOM LEVEL na 125%, lub inną wielkość ekranu (domyślna jest 100%), którą to można dowolnie zwiększać lub zmniejszać w zależności od potrzeb.

Uwaga!
Disable automatick playback, wyłącz automatyczne odtwarzanie (uniemożliwia stronom automatyczne uruchomienie odtwarzania multimediów), lepiej nie załączać, ponieważ może być problem z pobieraniem linków.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Star 
W Sklepie Google Play jest dziesiątki aplikacji z przeglądarkami, ale bardzo niewielka część z nich ma ciekawe funkcje oraz interfejs wygodny do nawigacji pilotem Air Mouse. Taką aplikacją, która dobrze działa na Android TV jest przeglądarka Lemur Browser - extensions.

Uwaga!!! Zaznaczam podkreślając, Lemur Browser zalicza się do przeglądarek niszowych... Pomimo tego że jest dostępna w Sklepie Google Play, pod względem bezpieczeństwa przeglądarka ta nie ma żadnej renomy, jaką ma np. Google Chrome. Zdecydowanie odradzam instalowanie Lemur Browser na smartfonie oraz na wszystkich urządzeniach opartych na Androidzie, gdzie przeprowadzamy jakiekolwiek transakcje finansowe np. bankowe, zakupy przez internet lub przeglądamy poufne dane.

Ja używam aplikację Lemur  Browser wyłącznie na urządzeniach z Android TV tj. Xiaomi Mi Box i Boxi-e canal+, nie przeglądam w niej żadnych stron, gdzie są podawane moje dane wymagające szczególnej ochrony. Jak ktoś ma jakiekolwiek obawy o bezpieczeństwo swoich danych, niech nie instaluje przeglądarki Lemur Browser, zamiast niej może zainstalować np. Kiwi Browser lub inną renomowaną i polecaną pod względem bezpieczeństwa przeglądarkę... 

W moim przypadku nie instalowałem Lemur Browser na smartfonie/telefonie, lecz tylko i wyłącznie na Android TV.

Przeglądarka Lemur Browser jest oparta na Chromium, prawdopodobnie jest to fork przeglądarki Edge, ale z rozszerzonymi funkcjami tj. pełną obsługą wielu rozszerzeń z Chrome np. ublock Orgin i Edge np. Menadżer zakładek - Boczna lista zakładek. Przeglądarka jest wyposażona w intuicyjny interfejs, wygodny w sterowaniu pilotem Air Mouse lub myszką bezprzewodową. Na moim sprzęcie z Android TV apka działa bez problemów, aby mieć dostęp do ikonki wybierania Lemur Browser, mam w tym celu dodatkowo zainstalowaną aplikcję Sideload Launcher - Android TV. Aplikacja Sideload launcher jest dostępną do pobrania z oficjalnego Sklepu Google Play:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl&gl=US

Poniżej oficjalna strona Lemur Browser (producent przeglądarki STARLAB.QLY TECHNOLOGY CO., LIMITED i niektórych rozszerzeń dla przeglądarek w tym Chrome oraz Edge)  Na Android TV działa wersja 32-bitowa (arm-v7):
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pliki APK apki Lemur Browser są też dostępne na innych stronach, ale z powyższej strony jest sprawdzony pod względem instalacji na Android TV.

Dla chcących instalować na Androida aplikacje Lemur Browser, proszę o wzięcie pod uwagę podkreślone, ważne i istotne uwagi.

Pozdrawiam

Edit. Uwagi które podkreśliłem w powyższym wątku, dotyczą wszystkich niszowych przeglądarek dostępnych w Sklepie Google Play... 

Zdecydowanie odradzam instalowanie ich na smartfonach, tutaj najbardziej bezpieczną i polecaną przeglądarką jest najnowsza zawsze zaktualizowana wersja Google Chrome i taką stosuję np. do aplikacji związanych z finansami, przelewy pieniędzy za zakupy itp.
Odpowiedz
#23
Star 
Podaję ciekawą moim zdaniem i dostępną bezpłatnie przeglądarkę, która działa na Android TV tj. Nox Browser, na liście będzie to 14-sta. Z tego 7-em działa z pilotem od Android TV. Przeglądarka Nox Browser jest w tej drugiej 7-mce tzn. do pełnego sterowania przeglądarką konieczny jest pilot Air Mouse lub myszka bezprzewodowa, sterowanie w pilocie Air Mouse następuje kursorem, nawigacja przyciskami lewy-prawy i dół-góra oraz przyciskiem cofania.  
Interfejs to jedna z najbardziej wyróżniających cech tej przeglądarki, ma wszystkie niezbędne i przydatne funkcje, umożliwiające szybki i intuicyjny dostęp do stron internetowych.  Z zalet Nox Browser należy wymienić też jej wydajność, dużą szybkość oraz brak skłonności do zawieszania się, działa stabilnie. Na moim sprzęcie z Android TV aplikacja sprawuje się bez żadnych problemów, aby mieć dostęp do ikonki wybierania Nox Browser, należy zainstalować aplikację Sideload Launcher, dostępną dp pobrania w oficjalnym Sklepie Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.tv.sideloadlauncher&hl=pl&gl=US

Nox Browser, plik APK (74,15 MB) działający na Android TV (aplikacje sprawdzone programem antywirusowym):
https://androidrey.com/en/4509-nox-browser-fast-amp-safe-web-browser-privacy.html#google_vignette
lub z (APK oraz opis aplikacji):
https://www.apkmonk.com/app/com.noxgroup.app.browser/

Nox Browser (producent Nox LTD.), szersze info o aplikacji podane w Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.noxgroup.app.browser&hl=pl&gl=US

Przeglądarka posiada niezbędne funkcje w tym skuteczną blokadę reklam. Funkcja ta nie jest załączona domyślnie, w celu załączenia blokady reklam, trzeba:

1. Na pasku nawigacyjnym, znajdującym się w dolnej części ekranu, klikamy na menu (ikonka trzech poziomych kresek), następnie ustawienia (ikonka sześciokąta), Ad Block > Enable AdBlocker załączamy (suwak przesunięty w prawo podświetlony na niebiesko).
Show AdBlocker  Promt, Pokaż monity AdBlocker, też można załączyć monity działania AdBlockera nie są uciążliwe.
Podkreślam, w przypadku gdyby blokowanie reklamy nie zadziałało od razu, lub było przekierowanie na niewłaściwą stronę, trzeba użyć ogólnego przycisku cofania (zawsze skutkuje, ale niekiedy trzeba "cofnąć" z 2-3 reklamy i wczytuje się strona dalej)  Sporadycznie pokazuje się plansza z wyborem, DENY (nie pozwalaj) / ALLOW (umożliwiaj), klikamy na potrzebną opcję.  Sporo filmów lepiej odtwarza w załączonym trybie Desktop Site, w tym na YouTube i cda.pl.

Podana powyżej funkcja wewnętrznego blokera jest najbardziej istotna, działa ona dobrze. Jest jeszcze kilka funkcji które można zastosować w zależności od potrzeb.

2. Szybkie wymazywanie historii i plików cookie (pamięci podręcznej). Przycisk u góry (ikonka płomienia). Co chcemy wymazać wybieramy w ustawieniach Clear Browsing Data.  Uwaga! Zaznaczenie Cookie Data spowoduje usunięcie danych logowania się do witryn internetowych.

3. TabView widok otwartych kart, do wyboru ListView (lista) lub CardView (karty w formie okienek).

4. Tools (podmenu, działające w trakcie wyświetlania strony internetowej), kolejne opcje do wyboru w tym Desktop Site (widok komputerowy), niekiedy filmy w trybie Desktop Site działają lepiej, ale nie jest to regułą.

5. Wygląd tła przeglądarki w ustawieniach Change Theme  > Classic White zaznaczamy. Jak chcemy zmienić to klikamy w menu, następnie na Night. Z powrotem do trybu jasnego wracamy klikając w menu na Normal.

6. W menu jest dostęp do zapisywania zakładek przez kliknięcie Add to Bookmars, wybranie zakładki do wyświetlenia w Bookmars. Ulubione zakładki można też dodawać do strony głównej przeglądarki. W lewym górnym rogu menu jest dostępna ikonka historii przeglądania. 

7. Przycisk wyłączenia przeglądarki znajduje się w menu, w prawym dolnym rogu ekranu. Po kliknięciu mamy wyświetloną planszę z propozycją wyczyszczenia historii i innych wybranych w ustawieniach danych (Clear History Before Leave - Wyczyść historię przed wyjściem) lub całkowitą rezygnację z tej funkcji (Dont ask again - Nie pytaj ponownie). 

Oczywiście ustawień jest więcej, ale najważniejsze jest załączenie blokera reklam. Co istotne sprawuje się on dobrze.

Tak jak napisałem na wstępie jest to ostatnia tj. 14-sta przeglądarka polecana przeze mnie na Android TV. Dla zainteresowanych jest to spory wybór, można na Android TV przetestować wybrane przeglądarki i stosować tę, która najbardziej przypasuje.  
Gdyby były jakieś inne ciekawe przeglądarki dobrze działające na Android TV, proszę o podawanie ich w tym wątku.

Pozdrawiam

Edit. Zaznaczam że, na smartfony polecam jedynie przeglądarki renomowanych producentów np. Google Chrome... 

Przeglądarkę Nox Browser mam zainstalowaną na Android TV tj. Xiaomi Mi Box S oraz Canal+ Box, moim zdaniem aplikacja na Android TV działa dobrze. Czy jest lepsza wśród 14 podanych przeglądarek (wcześniej opisanych w tym poście), to tylko kwestia indywidualnych preferencji. Z pewnością każda podana aplikacja ma swoje zalety i wady. 

Co do przeglądarki Nox Browser, REASUMUJĄC, z zalet przeglądarki internetowej Nox Browser najważniejsze są między innymi, nie wymaga żadnej konfiguracji (konieczne jest tylko załączenie blokady reklam), ma dużą szybkość, bardzo wygodny i intuicyjny interfejs oraz dość skuteczny, wbudowany w przeglądarką bloker reklam (działający po załączeniu w ustawieniach Nox Browser, monity AdBlocker pokazują działanie AdBlockera w chwili jego automatycznego zastosowania tj. mała niebieska plansza z wyświetloną ilością zablokowanych reklam).
Odpowiedz
#24
Witam
jestem totalnie zielony w sprawach przegladarek na android tv.

Mam od dzisiaj google chromecast 4.0 i brak mozliwosci podpiecia myszki wiec potrzebuje przegladarki ze tak powiem z wbudowanym kursorem.

TV - Browser o ktorym wspominacie nie pozwala mi odpalac Youtube(ze niby stara wersja przegladarki)
Nie da sie na nim zainstalowac adblocka,
co w takim razie mozna na to poradzic?
Odpowiedz
#25
dissu polecam zainstalować aplikacje MATVT - Mouse for Android TV Togle
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
W skrócie apka to wirtualna myszka.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
#26
(27-11-2022, 12:28 AM)bigdamian napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
W skrócie apka to wirtualna myszka.
Zainstalowałem ją i nie działa Sad
w innym wątku prosiłem o pomoc bo jestem już obecnie zdruzgotany.

Zezwoliłem na instalacje, ale u mniue przycisk MUTE na pilocie (od chromecasta 4.0) nie reaguje i nie moge nim włączyć kursora więc włączam innym przyciskiem (ten obok włącznika na pilocie po prawo)

Jak włączam kursor myszki to moge przesuwać nim ale nie mogę nic kliknąć.
Wszystkie opcje w samym programie mam na zielono więc musi być ok a nie jest Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Star 
Dissu, TV-Browser Internet pozwala odpalić YouTube, trzeba tylko pominąć wyświetlony monit, w tym celu klikając na samym dole strony, na niebieskim tle na biały napis "PRZYPOMNIJ PÓŹNIEJ" i YouTube działa... Uwaga. YouTube w tej przegladarce wyświetlane jest w wersji na PC, ale działa na Androidzie.
Co do blokera reklam, nie ma w tej przeglądarce oraz w innych zrobionych typowo na Android TV możliwości dodawania rozszerzeń z blokerami reklam w rodzaju uBlock Orgin. Jednak i tak TV-Browser Internet ZDECYDOWANIE najlepiej sobie radzi z blokadą reklam z 7 dedykowanych przegladarek na Android TV, które podałem w tym wątku (od 1 do 7 w kolejności). 

Jest jeszcze możliwość zainstalowania zewnętrznych blokerów reklam tybu Ad Guard lub bezpłatna Blokada 4 korzystających z DNS i VPN (zastosowanie dla przeglądarek od 2 do 7 opisanych w wątku), ta metoda nie działa z TV-Browser Internet, ponieważ powoduje zawieszenie się tej przeglądarki (monit brak internetu, chociaż internet działa w innych aplikacjach). 

Nie na wszystkie reklamy zewnętrzne blokery oparte na DNS działają, przeglądarki z wewnętrznymi blokerami jak np. dodatek (rozszerzenie) uBlock Orgin są często skuteczniejsze. Co do sterowania tych przegladarek tj. dających możliwość instalacji rozszerzeń (w tym wątku podane są od 8 do 14), może wyjściem jest dokupienie najtańszego huba na USB-C oraz najtańszego pilota Air Mouse. Zaznaczam, że nie jestem pewny na 100%, ale powinno to działać (z przystawek smart TV, mam tylko Xiaomi Mi Box oraz Canal+ Box, na tym sprzęcie wszystkie piloty Air Mouse działają).
Przykładowe Huby na USB-C:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Przykładowe piloty Air Mouse, niektóre w cenie 30 - 50 złotych:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Instalacja dowolnych aplikacji na Chromecast 4:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam

Edit. Ja pilota Air Mouse używam nie tylko w przeglądarkach, ale dość często do obsługi innych aplikacji na Android TV.
Odpowiedz
#28
(27-11-2022, 08:29 AM)dissu napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
W skrócie apka to wirtualna myszka.
Zainstalowałem ją i nie działa Sad
w innym wątku prosiłem o pomoc bo jestem już obecnie zdruzgotany.

Zezwoliłem na instalacje, ale u mniue przycisk MUTE na pilocie (od chromecasta 4.0) nie reaguje i nie moge nim włączyć kursora więc włączam innym przyciskiem (ten obok włącznika na pilocie po prawo)

Jak włączam kursor myszki to moge przesuwać nim ale nie mogę nic kliknąć.
Wszystkie opcje w samym programie mam na zielono więc musi być ok a nie jest SadButton Remaoer do tego polecam.
Odpowiedz
#29
Star 
Mapowanie przycisków na orginalnym pilocie od Android TV jest dobrym rozwiązaniem, ale przypisane przyciski na pilocie nie zawsze działają. Ja wolę pilota Air Mouse, moje piloty IBOX i Measy od kilku lat działają bez żadnych problemów na Xiaomi Mi Box i Canal+ Box.

Jasne jest, że do YouTube najlepiej używać dedykowanej aplikacji na Android TV, z alternatywnych najlepszą apką jest SmartTubeNext.

Przeglądarki służą do przeglądania internetu, ściągania plików, itd, można na smartfonie, komputerze i jak ktoś chce na dużym ekranie telewizora. W tym poście jest podane 14 przeglądarek działajacych na Android TV. Pierwszych siedem jest dedykowanych typowo na Android TV, najlepszą z nich jest   JioPagesTV  oraz Open TV Browser  ( Uwaga!!!  Nie mylić z podobną z nazwy OPEN BROWSER ).
W przypadku, gdy pod Android TV jest podłączony przez złącze USB pilot Air Mouse lub myszka bezprzewodowa można sterować przeglądarką, w tym wymienionymi na początku wątku, szczególnie są to przegladarki od 8 do 14. Wyróżniającą się łatwością w obsłudze, jest Vivaldi Browser (sprawdzona wersja - Vivaldi Browser 5.5.2807.41  arm-v7a), dla zainteresowanych jest krótki opis i link do pobrania pliku APK, na stronie pierwszej tego postu o przeglądarkach.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#30
Star 
Większość podanych w poście przeglądarek jest dedykowana na nowszy sprzęt z wyższą wersją Androida, dlatego opiszę przeglądarkę która działa już od Androida 5.0 tj. Soul Browser (przeglądarka do sterowania wymaga pilota Air Mouse lub myszki bezprzewodowej, ewentualnie mini klawiatury z touchpad-em). Sprawnie działa na Android TV, sprawdzone na Xiaomi Mi Box oraz Canal+ Box, aby mieć dostęp do ikonki wybierania, należy dodatkowo mieć zainstalowaną aplikację Sideload Launcher - Android TV. Soul Browser obsługuje język polski.

Soul Browser ma super interfejs i masę funkcji, w tym wbudowany odtwarzacz wideo (dający dodatkowe możliwości , które załączają się na ekranie filmu, po wciśnięciu lub wyciśnięciu przycisku Play), Tryb czytnika itd.
Plik do pobrania Soul Browser (33,55 MB, wersja 1.3.32), bezpłatnie ze strony APKMirror lub ze strony APKPure.
Wymagane uprawnienia aplikacji Soul Browser - Brak


Załączenie blokad reklam i wyskakujących okienek w tej przegladarce, trzeba wykonać...

1. Klikamy w prawym rogu na menu (trzy pionowe kreski) > ustawienia (koło zębeta) > Tryb czyszczenia > Filtr reklam (trzy pionowe kreski - Aktualizacja w ABP EasyList, Mobile ads filter)
2. Blokowanie wyskakujących okienek, opcja - Normalna (daje wybór co chcemy blokować)

Ustawienia w wyglądzie interfejsu:

1, Menu > 2 poziome belki u góry po lewej stronie koła zębatego > Tryb rozszerzony ( w tym trybie jest dostęp do wyglądu stron Mobilny / Pulpit)
2. Karty (ikonka po lewej stronie ikonki Menu) > klikamy w trzy pionowe kropki > Tryb mini

Pozdrawiam

Edit. Dla Soul Browser obowiązujące są uwagi które zawarłem dla przegladarek od 8 do 14 napisane na początku postu.

Akurat te przegladarki które podałem (od 1 do 14 włącznie) nie potzebują poziomowania obrazu (ustawienie horyzontalne tj. Landskape - krajobraz), ale gdyby była taka potrzeba należy na Android TV zainstalować aplikację Set Orientation.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości