Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVP VOD pomoc
#1
Question 
Hey,

Gdzie moge przegrac najnowsza TVP VOD wersje na firestick 4k MAX ktora bedzie dzialac niebedac rozciagnieta?  Wyglada jakbym przegrywal wersje mobilne i na telewizorze sa rozciagnete :-(   Obecnie uzywam apk 1.2.11ktora dziala, ale niemoge znalesc nic nowszego co by dzialalo :-(

Drugie pytanie, czy TVP VOD app pamieta i pokazuje ogladane odcinki (i sezony) i czas w ktorym sie zatrzymalem?   np.  Season 6, odcinek 5, bedzie odchaczony.

Dziekuje serdecznie
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(03-10-2022, 12:39 PM)caveman007 napisał(a): Hey,

Gdzie moge przegrac najnowsza TVP VOD wersje na firestick 4k MAX ktora bedzie dzialac niebedac rozciagnieta?  Wyglada jakbym przegrywal wersje mobilne i na telewizorze sa rozciagnete :-(   Obecnie uzywam apk 1.2.11ktora dziala, ale niemoge znalesc nic nowszego co by dzialalo :-(

Drugie pytanie, czy TVP VOD app pamieta i pokazuje ogladane odcinki (i sezony) i czas w ktorym sie zatrzymalem?   np.  Season 6, odcinek 5, bedzie odchaczony.

Dziekuje serdecznie
Ja używam wersji 1.2.4 Wszystko działa tak jak trzeba przynajmniej dla mnie. Apka nie pamięta czasu więc wznowienie oglądania nie działa. Nie pokazuje też odcinka które się oglądało ale w "ostatnich" ma seriale które się oglądało.

Póki co TVP GO nie ma na TV a ta co jest na telefon właśnie będzie rozciągnięta na TV bo jest pod telefon zrobiona.

Pamiętaj że TVP VOD and TVP GO to są dwie różne apki.

Podziękowali: caveman007
Odpowiedz
#3
Dziekuje serdecznie :-)

Wlasnie znalazlem poprawna wersje na Android TV i zaladowalem najnowsza 1.2.16 :-)
Szkoda ze TVP VOD nietrzyma / niepmaieta odcinkow/sezonow. Wiekszosc VOD applikacji to posiada...

Czy zeby nieogladac seriale bez reklam musze wykupic abonament? 9,99 zł z 30 dni (dosep do strefy ABO)? Nieintersuja mnie dostep do strefy ABO, chcialbym tylko ogladac seriale bez reklam i dlugiego czekania. Ale jezeli to bedzie 9,99 zl to zaplace :-)
Odpowiedz
#4
(03-10-2022, 01:31 PM)caveman007 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=40062#pid40062
Odpowiedz
#5
(03-10-2022, 01:31 PM)caveman007 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

To jest najnowsza wersja - dużo zmian. Zobacz Google Play:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Żeby na firesticku nie było reklam ustaw DNS z Adguard - instrukcji jest pełno w sieci. Ja to mam i nie ma reklam na TVP, Polsat i TVN.
Odpowiedz
#6
(03-10-2022, 12:50 PM)k79edi napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

To jest najnowsza wersja - dużo zmian. Zobacz Google Play:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Żeby na firesticku nie było reklam ustaw DNS z Adguard - instrukcji jest pełno w sieci. Ja to mam i nie ma reklam na TVP, Polsat i TVN.

dziekuje :-)  Place pare zlotych na miesiac za TVP i jest bez reklam.  Moze sie troche tym DNS z Adguard zainteresuje.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Zamiast płacić co miesiąc, to bardziej opłaca się wziąć ofertę za 45 zł na rok, DNS nie ogarnie dodatkowych filmów i seriali, które są dostępne w ramach tej opłaty Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości