Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windscribe VPN, bezpłatna wersja dla Androida i Windows
#1
Windscribe jest to VPN dla Androida i Windows z prostym, wygodnym w obsłudze interfejsem. Wbudowaną blokadą reklam R.O.B.E.R.T. i zmiana lokalizacji adresu IP  Z dostępnych darmowych jest to chyba jeden z lepszych VPN.

Windscribe VPN dla Androida oraz Android TV, do pobrania bezpłatnie ze Sklepu Google Play:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl&gl=US

Windscribe VPN bezpłatna wersja dla Windows:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Windscrine umożliwia podłączenie wielu urządzeń w nieograniczonej liczbie oraz różnych systemów (Android, Windows, Linux, Mac, IOS) jednocześnie z jednego konta.

Dla zalogowanych aktywowany jest bonus tj. 10 GB miesięcznie w bezterminowej darmowej subskrypcji.

Zaznaczam, oczywiście jest sporo lepszych VPN, ale są one płatne (cudów nie ma, darmowe VPN z reguły ustępują płatnym), natomiast zmodyfikowane/zmodowane z internetu pirackie wersje płatnych VPN mogą być zainfekowane wirusami. 

Dla mających mniejsze potrzeby bezpłatna wersja Windscribe VPN może okazać się wystarczająca. Przetestowałem sporo bezpłatnych VPN i Winscribe VPN jest jednym z lepszych VPN, który jest dostępny bezpłatnie.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:#2
Jest jeszcze jeden VPN w wersji bezpłatnej być może lepszy od Windscribe tj. Proton VPN

Do pobrania ze Sklepu Google Play na Android i Android TV: 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl&gl=US

Do pobrania na Windows:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Windscribe jest jednym z najlepszych VPN, posiadam wersję płatną i odblokowuje w zasadzie wszystko (popularne serwisy), a nawet japońskie DAZN, z którym nie radzi sobie NordVPN, czy ExpressVPN. Wersja darmowa ma przycięty transfer w sensie szybkości, nie tylko samego limitu do określonej wartości w GB. Proton VPN jest dużo gorszy od Windscribe.

Podziękowali: arkady1964

Odpowiedz
#4
(30-10-2022, 12:25 PM)Zuzia napisał(a): (...) Proton VPN jest dużo gorszy od Windscribe.


Odnosiłem się tylko do wersji darmowych VPN. Proton VPN w wersji bezpłatnej ma jedną zaletę, jest bez limitu na jedno urządzenie, natomiast Windscribe w wersji bezpłatnej ma nieograniczoną liczbę urządzeń na które można zainstalować VPN, ale obecnie limit jest ograniczony do 10 GB miesięcznie.

Zuzia, nie neguję Twojego zdania, że Winscribe VPN w wersji płatnej jest jednym z lepszych, chociaż tutaj zdania użytkowników VPN są podzielone... Każdy płatny VPN ma swoje zalety i wady i wybór płatnego VPN zależy od indywidualnych preferencji oraz ceny.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
(04-11-2022, 01:47 PM)arkady1964 napisał(a): Odnosiłem się tylko do wersji darmowych VPN. Proton VPN w wersji bezpłatnej ma jedną zaletę, jest bez limitu na jedno urządzenie, natomiast Windscribe w wersji bezpłatnej ma nieograniczoną liczbę urządzeń na które można zainstalować VPN, ale obecnie limit jest ograniczony do 10 GB miesięcznie.
Te 10GB to bardzo niewiele, do streamingu tyle co nic, ale Windscribe ma tę zaletę, że można go wykupić na wybraną lokalizację + nielimitowane dane za 3$. Co do wersji darmowej, można non stop zakładać free konta i mieć cały czas po 10 GB, ale to już ekstremalne zabawy dla oszczędnych.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości