Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie działa wtyczka Telewizja Polska
#21
(28-04-2019, 06:20 PM)leszmesz napisał(a): czy kodi 18 jest też gdzieś taka opcja?

Jeżeli nadążam za twoim chaotycznym wpisem to => Ustawienia => Media => Ogólne => Pokazuj ukryte pliki i foldery

Strasznie musisz być napalony  na tego Playera [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
(28-04-2019, 06:20 PM)leszmesz napisał(a): Tak ale to na windows, a ja potrzebuje to zrobić na raspberry. Przypomie mi ktoś jak się połączyć np Total commanderem? Podać ip login: root, hasło: libreelec?

Mój błąd ale ścieżka jest podobna :p
/storage/.kodi/addons/plugin.video.polishtv.live/hosts/tvn.py

Co do danych logowania to jest dokładnie tak jak podałeś.
A zamiast total commandera możesz użyć WinSCP.
Odpowiedz
#23
Strasznie musisz być napalony  na tego Playera [Obrazek: e020.gif]

Dzięki za odpowiedź, a ten chaos to przez pisanie z telefonu w przerwach zabawy z dzieckiem.
Odpowiedz
#24
Co do edycji pliku tvn.py to co tam trzeba zmienić?
Odpowiedz
#25
A działa wam w tej wtyczce Ipla? U mnie niby tak, bo przykładowo odcinki "Pierwsza miłość" są, ale jak wszedłem w np. "All together now. Śpiewajmy razem" to nie ma żadnych odcinków, tylko jakieś promocyjne (wywiady czy coś), a już 2 sezon się skończył.
Odpowiedz
#26
A jest ten tytuł normalnie dostępny przez ich stronę? Dodatkowo jeśli materiał jest zabezpieczony DRM nie będzie go też we wtyczce.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(01-05-2019, 07:59 AM)mjw napisał(a): A jest ten tytuł normalnie dostępny przez ich stronę? Dodatkowo jeśli materiał jest zabezpieczony DRM nie będzie go też we wtyczce.

W aplikacji na Samsung Smart TV materiały są dostępne, np. najnowsze odcinki Przyjaciółek i właśnie All Together Now, a we wtyczce ich nie ma, więc to może DRM. Tylko Pierwsza miłość dostepna zarówno w aplikacji jak i we wtyczce, to co, jedne zabezpieczaja a drugie nie? Tongue

Pierwsza miłość aktualnie to odcinek 1800+ i takowe są też dostępne, co ciekawe, starszych niż 1400 nie ma
Przyjaciółki aktualnie odcinki 150+
All together now 2 sezony po 7 odcinków
Odpowiedz
#28
Nie wszystkie materiały zabezpieczają DRM.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#29
Ja oglądam na tej wtyczce iple i wszystko śmiga odcinki na bieżąco
Odpowiedz
#30
Ale jakie seriale?

Ja sprawdzałem "Pierwsza miłość", to odcinki są na bieżąco + kilka poprzednich sezonów, ale jakbym chciał zobaczyć serial od początku to nie da rady, bo najstarszy odcinek to 1400 ileś.

Na pewno nie ma odcinków "Śpiewajmy razem" i "Przyjaciółek" (ten sezon, poprzednie są)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości