Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvbox z android tv
#1
Witam
Jaki polecacie tvboxy z android tv ? Ten box ma służyć do Netflixa, sportu, HBO max czy Disney plus no i do wideo 1080p z pendrive czyli powinien mieć wejście usb i certyfikaty co potrzebne do streamingu. A cena to nie wiem ile kosztuje takie urządzenie do tv starego o rozdzielczości 1080p.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(16-10-2022, 11:14 AM)zorro_9 napisał(a): tvboxy z android tv ?

[Obrazek: pLZ5PzEl.jpg]

Podziękowali: zorro_9
Odpowiedz
#3
(16-10-2022, 11:14 AM)zorro_9 napisał(a): Witam
Jaki polecacie tvboxy z android tv ? Ten box ma służyć do Netflixa, sportu, HBO max czy Disney plus no i do wideo 1080p z pendrive czyli powinien mieć wejście usb i certyfikaty co potrzebne do streamingu. A cena to nie wiem ile kosztuje takie urządzenie do tv starego o rozdzielczości 1080p.
play box now 2/3
Odpowiedz
#4
Jak ktoś nie ma dużych wymagań, to mogę polecić Canal+ Box.  Mam ten sprzęt, działa bez żadnych problemów.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5


Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
#6
Wczesne modele Canal+ Box miały wbudowaną głowicę DVB-T2, w przypadku jak jest potrzeba lub chęć odbioru telewizji naziemnej, należy poszukiwać takiego modelu, są jeszcze dostępne na Allegro oraz w niektórych lombardach, taki "kombajn" tj. dwa w jednym urządzeniu dla potrzebujących to dobra sprawa.  

Jednak wiele osób jest podłączonych do telewizji kablowej (u mnie w bloku są trzy kablówki do wyboru, w tym Vectra), wtedy chyba już nie ma większej potrzeby posiadania wersji z DVB-T2 i wystarczy ta wersja dostępna w sklepach (Android TV pozostał w Box-ie Canal+ bez zmian):
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości