Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVP Libka ( TVP GO ) wybija po 10-ciu minutach
#1
Dzień dobry, chciałem uprzejmie poprosić o pomoc. Mam zainstalowaną najnowszą yKodi na Nvidia Shield TV Pro (2019) oraz wtyczkę TVP Libka - na pozór wszystko działa, ale po 10-ciu minutach wybija mnie do listy kanałów. Bardzo uprzejmie proszę o pomoc. Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Podeślij logi, bez tego ciężko cokolwiek powiedzieć
Odpowiedz
#3
(18-10-2022, 07:32 AM)DenDy napisał(a): Podeślij logi, bez tego ciężko cokolwiek powiedzieć

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Powiedz mi proszę, co muszę zrobić , aby "zdobyć" te logi - czy muszę coś włączyć i gdzie ich szukać ? Przepraszam za banalne pytanie , ale nie znam się i dlatego pytam a te logi chciałbym tu jak najprędzej podesłać. Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
@Przemoraf  pytasz tak: 
Cytat:Powiedz mi proszę, co muszę zrobić , aby "zdobyć" te logi 


1. Użyj przeglądarki
2 Sprawdź co w podpisie ma Administrator
3 Jeśli jesteś leniuchem Smile kliknij w poniższy link:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
@Przemoraf korzystasz z VPN podczas oglądania TVP?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(18-10-2022, 04:08 PM)heppen_ napisał(a): @Przemoraf korzystasz z VPN podczas oglądania TVP?
Tak . Korzystam z Express VPN.
Odpowiedz
#8
(18-10-2022, 04:35 PM)Przemoraf napisał(a):
(18-10-2022, 04:08 PM)heppen_ napisał(a): @Przemoraf korzystasz z VPN podczas oglądania TVP?
Tak . Korzystam z Express VPN.
Spróbuj pooglądać TVP bez VPN jak możesz.
Odpowiedz
#9
(18-10-2022, 04:41 PM)heppen_ napisał(a):
(18-10-2022, 04:35 PM)Przemoraf napisał(a):
(18-10-2022, 04:08 PM)heppen_ napisał(a): @Przemoraf korzystasz z VPN podczas oglądania TVP?
Tak . Korzystam z Express VPN.
Spróbuj pooglądać TVP bez VPN jak możesz.
Bez VPN mogę oglądać ale bez TVP Dokument HD, TVP Nauka HD oraz TVP Kobieta HD. Najbardziej mi zależy na TVP Nauka HD - bez VPN nie mogę tego oglądać. Bez VPN mam poza tym ten sam problem - tzn. każdy kanał wybija mi po ok 10-ciu minutach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości