Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Seren i RD
#11
(21-10-2022, 07:31 PM)somer napisał(a): Ezra i FEN działają na windowsie zarówno w Kodi 19.4 Matrix jak i Nexus 20.
Czasem po zalogowaniu siię w RD trzeba ponownie autoryzowac trakt i uruchomic ponownie Kodi.
NIe działa, ale to na inny wątek. Tutaj Seren. O Ezrze zaraz założe, tylko logi porobię. Swoją drogą skąd nexusa na windows? Bo pobrałem ze strony kodi najnowszą wersję na windę i najwyraźniej jest to Matrix
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
64-bit
Odpowiedz
#13
Odpowiedz
#14
Odpowiedz
#15
(23-10-2022, 08:41 AM)Ryszard9 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. w zakladce Prerelase

Czekaj... możesz napisać po polsku? W pierwszym zdaniu piszesz, że nie potrafię znaleźć jakiejś wersji 20, później piszesz, że mam 20 i nie jest to wskazane Big Grin  Przytyk to ja bym mógł, będzie cięzko nie :x Zerknij co mam w profilu, chyba po to to jest. NIe mam żadnego 20, ani nie ma go tutaj na liście do wyboru, anie nie dają na oficjalnej jako oficjalną wersję (więc możę to jakieś beta?). Na jakiej podstawie ktoś ma szukać, jeśli na oficjalnej stronie najnowsze na winde to 19.4. I nie wiem co kto pisze o 20 tu i tam, nie trafiłem tutaj na nic. Skąd mam w ogóle o nim wiedzieć, jeśli nie istnieje na oficjalnej jako najnowsza.Dobra, nie było tematu. Widać, że doczytalem miedzy wierszami za dużo. I nigdzie nie napisałem, że masz zainstalowane kodi 20. Mój bład że opacznie zrozumiałem Twoje "Swoją drogą skąd nexusa na windows? Bo pobrałem ze strony kodi najnowszą wersję na windę i najwyraźniej jest to Matrix",  zresztą nie tylko ja, bo i wczesniej dostaleś bezposredniego linka do pobrania. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości