Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tivimate, problem z epg.
#1
Cześć. Mam apke Tivimate i listę teleevidenie. Jak dodam epg to przez 5 dni jest ok. a potem po aktualizacji program się nie wgrywa. Loga kanałów są. Co może być przyczyną? Jak to ogarnąć?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(27-10-2022, 02:58 PM)sylwa312 napisał(a): Cześć. Mam apke Tivimate i listę teleevidenie. Jak dodam epg to przez 5 dni jest ok. a potem po aktualizacji program się nie wgrywa. Loga kanałów są. Co może być przyczyną? Jak to ogarnąć?
Pozdrawiam.
masz aplikacje tivimate 2.8.0 mod i tak bedziesz mial, zainwestuj w premium a problem zniknie
Odpowiedz
#3
I tu się pojawia drugi problem. Jak ściągam najnowszy tivimate to w sklepie Play mam komunikat, że mój telefon nie obsługuje tej wersji. Jak chce tą wersję zainstalować przez apk to nie uruchamia się program. Na telewizorze mam tak samo. Jest opcja że jak kupię premium to mogę zainstalować starszą wersję tivimate?
Odpowiedz
#4
(27-10-2022, 04:09 PM)sylwa312 napisał(a): mój telefon nie

Nie ma możliwości instalacji nowych wydań TiviMate IPTV Player na klasycznym mobilnym Androidzie, aplikacja dedykowana dla systemu Android TV i jego pochodnych.

sylwa312 napisał(a):zainstalować przez apk to nie uruchamia się program. Na telewizorze mam tak samo.

Abstrahując od poprawności procesu ściągania, instalacji, wersji aplikacji...jaki system ma ten odbiornik telewizyjny, skoro nie ma na nim funkcjonalności standardowej instalacji TiviMate IPTV Player via Google Play?
Odpowiedz
#5
(27-10-2022, 05:57 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(27-10-2022, 04:09 PM)sylwa312 napisał(a): mój telefon nie

Nie ma możliwości instalacji nowych wydań TiviMate IPTV Player na klasycznym mobilnym Androidzie, aplikacja dedykowana dla systemu Android TV i jego pochodnych.

sylwa312 napisał(a):zainstalować przez apk to nie uruchamia się program. Na telewizorze mam tak samo.

Abstrahując od poprawności procesu ściągania, instalacji, wersji aplikacji...jaki system ma ten odbiornik telewizyjny, skoro nie ma na nim funkcjonalności standardowej instalacji TiviMate IPTV Player via Google Play?
 
Telewizor Toshiba z Android TV. To na tivimate premium będę mógł używać tylko najnowszej wersji? Zależałoby mi aby na telefonie też działało.
Odpowiedz
#6
.....
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(27-10-2022, 05:57 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(27-10-2022, 04:09 PM)sylwa312 napisał(a): mój telefon nie

Nie ma możliwości instalacji nowych wydań TiviMate IPTV Player na klasycznym mobilnym Androidzie, aplikacja dedykowana dla systemu Android TV i jego pochodnych.

sylwa312 napisał(a):zainstalować przez apk to nie uruchamia się program. Na telewizorze mam tak samo.

Abstrahując od poprawności procesu ściągania, instalacji, wersji aplikacji...jaki system ma ten odbiornik telewizyjny, skoro nie ma na nim funkcjonalności standardowej instalacji TiviMate IPTV Player via Google Play?
I tutaj się mylisz. Wchodzisz na apkmirror i pobierasz najnowsza wersję, instalujesz na telefonie jak masz premium to logujesz się na swoje konto i działa tak samo jak na Android TV.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości