Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canal+ online i KODI
#1
Możecie się zalogować do serwisu? U mnie wywala, chociaż kanały zapisane jako ulubione cały czas działają. Przypadłość sprawdzana na Android TV i Windowsie. Wtyczka najnowsza 1.7.5.8, Kodi 19.4.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

@hevet  naprawił Smile
Odpowiedz
#3
Faktycznie, naprawione po aktualizacji do 1.7.5.9. Podziękowania dla osoby która za tym stoi Smile
Odpowiedz
#4
Mam na TV Kodi 19.3 i jedyna wersja wtyczki jaką wyświetla aplikacja to 1.7.5.3. W jaki sposób mogę ją zaktualizować?
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
OK. Tylko taka jedna uwaga. Trzeba mieć świadomość, że instalacja updateów w powyższy sposób rozłącza wtyczkę z repozytorium, co oznacza, że nawet jak pojawi się tam nowsza wersja Kodi jej automatycznie nie zainstaluje. Mało tego informacja o tym, że nowsza wersja jest dostępna nie będzie widoczna. Z tego względu instalacja z ZIP-ów to metoda wskazana raczej dla zorientowanych w temacie użytkowników.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Możecie się zalogować? Nie wyskakuje wam błąd danych logowania? Co najśmieszniejsze, tam gdzie wcześniej byłem zologowany wyskakuje identyczny komunikat przy uruchamianiu wtyczki, a mimo to wszystko działa. Jednak przy świeżym logowaniu już jest lipa.
Odpowiedz
#8
Nadal jest błąd logowania
Odpowiedz
#9
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości