Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teleelevidenie i KSW
#1
Pytanie do użytkowników tej iptv. 17 grudnia będzie gala KSW. Czy będzie tam możliwość to obejrzeć. Albo czy wcześniejsze gale można było obejrzeć? Jeśli tak to na którym kanale? Widziałem że na samym końcu listy są 3 pozycje kanałów payperview. Więc podejrzewam że jeśli można to właśnie tam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zawsze było to i zapewne będzie na kanale KSW albo na którymś Viaplay.

Przenoszę bo zły dział.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
No ok. Ale ja pytam czy ktoś na teleelevidenie oglądał
Odpowiedz
#4
W którym miejscu o to pytasz?


Cytat:Pytanie do użytkowników tej iptv. 17 grudnia będzie gala KSW. Czy będzie tam możliwość to obejrzeć. Albo czy wcześniejsze gale można było obejrzeć? Jeśli tak to na którym kanale? Widziałem że na samym końcu listy są 3 pozycje kanałów payperview. Więc podejrzewam że jeśli można to właśnie tam.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Jest tam 4 kanały VSports. (Więc podejrzewam że chodzi o via sport ).Ale tylko wyświetla się lista z godzinami transmisji i nie można w to wejść. Podtrzymuje pytanie czy ktoś ostatnio oglądał KSW na teelelevidenie? Jeśli tak to na jakim kanale
Odpowiedz
#6
(01-01-2023, 04:34 PM)woland357 napisał(a): Jest tam 4 kanały VSports. (Więc podejrzewam że chodzi o via sport ).Ale tylko wyświetla się lista z godzinami transmisji i nie można w to wejść. Podtrzymuje pytanie czy ktoś ostatnio oglądał KSW na teelelevidenie? Jeśli tak to na jakim kanale
KSW jest masz je dostępne na kanałach ppv
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości