Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Tivimate 4.6.1 root
#41
(22-08-2023, 10:51 AM)bigdamian napisał(a): A jest jakaś alternatywa dla android tv bez roota?
 Tak jest, wersja Mod 2.1.5 ale wiele opcji brakuje które są w wersji 4.7
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
(22-08-2023, 10:51 AM)bigdamian napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#43
(22-08-2023, 11:00 AM)mlkzo74 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Rejestracja tam graniczy z cudem. Jakiś link do tej wersji?
Odpowiedz
#44
(24-08-2023, 06:27 PM)warezxp napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Rejestracja tam graniczy z cudem. Jakiś link do tej wersji?
Rejestracja jest szybka i bezproblemowa.

Wysłałem Ci linki na priv
Odpowiedz
#45
(22-08-2023, 05:37 AM)mlkzo74 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

jest tam też wideoporadnik (wideo dotyczy 4.6.1 i pokazuje poglądowo, nazwy plików się delikatnie różnią od wersji 4.7.1),
podobno nie trzeba blokować żadnych adresów

działa, sprawdzona na dv8988 i wersji 4.7.0 ,
Najlepiej gdybys od razu  wrzucil swoj link z ta apka  Tivimate 4.7.0 do przetestowania (moze tez byc na PW) bo pomyslna rejestracja na myiptvforum.com wymaga naprawde sporych umiejetnosci !!  Huh
Bardzo jestem ciekaw funkcjonowania tej apki bez root.

Do informacji: wersja premium z tivimate_tool.zip do Android-TV bez root dziala tylko przez jakies 11 do 12 dni.
Oprocz dns-hosta: tivimate.b4a.io doszedl jeszcze parseapi.back4app.com.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#46
(25-08-2023, 11:29 AM)coni napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

jest tam też wideoporadnik (wideo dotyczy 4.6.1 i pokazuje poglądowo, nazwy plików się delikatnie różnią od wersji 4.7.1),
podobno nie trzeba blokować żadnych adresów

działa, sprawdzona na dv8988 i wersji 4.7.0 ,
Najlepiej gdybys od razu  wrzucil swoj link z ta apka  Tivimate 4.7.0 do przetestowania (moze tez byc na PW) bo pomyslna rejestracja na myiptvforum.com wymaga naprawde sporych umiejetnosci !!  Huh
Bardzo jestem ciekaw funkcjonowania tej apki bez root.

Do informacji: wersja premium z tivimate_tool.zip do Android-TV bez root dziala tylko przez jakies 11 do 12 dni.
Oprocz dns-hosta: tivimate.b4a.io doszedl jeszcze parseapi.back4app.com.


Napisałem na priv
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości