Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Kodi ma jeszcze sens ?
#1
Witam 

Czy zabawa w Kodi ma jeszcze sens ? Przypuśćmi w scenariuszu gdy miałobybyć używane wyłącznie tylko do treści online gdzie wydajność na danym urządzeniu ma drugorzędne znaczenie . Czy Kodi oferuje dziś jakieś sensowne zastoswowania ? Oprócz telewizji która akurat mi jest zbędna całkowicie .
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Oczywiście że ma sens. Agreguje w sobie różne serwisy Disney HBO Netflix player, lokalne zasoby, wtyczki do wielu serwisów. Wszystko w jednym spójnym identycznym interfejsie z dodatkowymi opcjami ocen, synchronizacji, kontynuowania oglądania - jak dobrze ogarniesz temat to nie wiesz nawet z jakiego serwisu korzystasz w danym momencie, bo wszystko tak samo wygląda. Dodaj do tego oceny trakt, synchronizację trakt. A jak dobrze ogarniesz temat kont premium czy Real debrid to można całkiem fajne rzeczy znaleźć do obejrzenia. Odpowiedź nasuwa się sama - dla zaawansowanego użytkownika warto. Jeżeli ktoś chce oglądać jeden film na miesiąc absolutnie szkoda czasu. .

Podziękowali: Cobros
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Wszystko zalezy z jakim sprzetem ma Kodi współpracować i jakie śa oczekiwania wzgledem jakości.
Jeżeli nie masz TV 4k kompatybilnego z HDR/DV/HDR10+ i nie zalezy Ci na wysokiej jakości dzwieku korzystając w aplikacjach ze ściezki dzwiekowej z lektorem to własciwie nie ma sensu bawic sie w Kodi.
Jezeli jednak masz chocby średniej klasy zestaw KD lub dobrej klasy soundbar , widzisz różnicę pomiedzy materiałem w natywnym FR a konwertowanym, ściezka dzwiękowa w filmie jest dla Ciebie równie ważna co obraz ,nie jesteś półanalfabetą i radzisz sobie z czytaniem a chcesz miec swobodę w okresleniu formy napisów to na dzień dzisiejszy nie ma alternatywy dla Kodi.

Podziękowali: Cobros
Odpowiedz
#4
Właściwie głośniki mam tylko z TV bo i tak miejsca na żaden zestaw nie ma co do filmów to oglądam raz na miesiąc z Kodi to tylko Fan film właściwie używałem ale ostatnio był bez użyteczny z tego co zauważyłem potem zmiana systemu i kodi wyleciał .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości