Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na co czekamy.
#11
No a Pulp Fiction, Wściekłe psy, Gorączka, Tylko dla orłów, Parszywa dwunastka?
Ja uważam, że w każdym gatunku są dzieła wybitne.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Przecież zgadzam się z Tobą... 

Oczywiście, że w każdym gatunku są filmy wybitne, ale chodziło mi tylko o to, że niektóre gatunki szczególnie stanowią "kopalnie" dla filmów klasy B, np. tak jest w sztukach walki i horrorach. Tylko tyle, więcej nie ma co pisać, gdyż schodzimy z tematu tego działu.



Wracając do tematu działu:

Indiana Jones i tarcza przeznaczenia    ("Indiana Jones 5")

Premiera 30 czerwca 2023
Oglądałem wszystkie części, to i 5-tą obejrzę, trochę silą rozpędu...

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
To może być fajne. Głównie za sprawą obsady.
Keira Knightley i Carrie Coon to już brzmi dobrze a jeszcze jest tam Chris Cooper.
Odpowiedz
#14
No to pojawiło się parę filmów na które czekam.
Imperium światła z Oliwią Coleman:


Il Boemo który właśnie w ubiegły weekend zgarnął nagrodę Czeskiego Lwa za najlepszy film:

I Svetlonoc który też był nominowany w tej kategorii
Odpowiedz
#15
Tegoroczny wielki zwycięzca Orłów i nasz kandydat do Oscara.
IO Skolimowskiego.
Odpowiedz
#16
Recenzje niezłe mimo, że to niby zwykłe mordobicie a wizualnie to zawsze jest majstersztyk.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Zapowiada się kolejna uczta dla oczu.
Znając poprzednie filmy tego reżysera o jakość filmu jestem spokojny. I ta obsada!
Odpowiedz
#18
To też może być niezłe.

Odpowiedz
#19
No super ambitne kino to na pewno nie będzie ale takie ,, tarantinowskie'' kino lubię.
Z przyjemnością obejrzę.
Odpowiedz
#20
No to europejskie święto kina mamy za sobą.
Laureaci dają nadzieję na wielkie kino. U mnie to pozycje w kolejce do obejrzenia koniecznie.
Złota Palma dla Anatomii Upadku ( wiem u nas ten tytuł kojarzy się nieszczęśliwie z partyjnym gniotem Pani Gargas ale oczywiście to nie o to chodzi) Justine Triet.
A Grand Prix dla filmu Strefa interesów Jonathana Glazera.
Co ciekawe w obu filmach w jednej z głównych ról gra Sandra Hüller . Miała nosa do wyboru w czym zagrać.
Strefa interesów w całości kręcona była w Polsce. W produkcji filmu wzięli udział także polscy twórcy. Zdjęcia są autorstwa Łukasza Żala a scenografia jest dziełem Joanny Kuś i Katarzyny Sikory.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości